Компанія Євгена Веліканова (МВА 2010) оптимізувала онлайн-оплату автоштрафів

Оплата буде здійснюватися тут. Очікується, що сервіс буде схвально сприйнятий водіями і навіть позитивно вплине на рівень корупції на дорогах. Адже, скажімо, для киянина з його щільним графіком необхідність витратити кілька годин часу для оплати штрафу та надання відповідних про це документів є неабиякою проблемою. 

«Наша мета - не тільки спростити українцям процес оплати платежів, пропонуючі наші послуги. Ми прагнемо забезпечити безпечне використання платіжних карток в інтернеті і подолати стереотип про небезпеку платежів в інтернеті. Наша система безпеки постійно вдосконалюється, зокрема з урахуванням вимог міжнародних платіжних систем і організацій», -  коментує Євген Веліканов, директор iPay.ua, випускник МІМ-Київ 2010.  

Бажаємо МІМівцям максимально обережного поводження на дорогах і якмога довше мати змогу не користуватися саме цим сервісом – натомість, скажімо, купити онлайн залізничні квитки, плануючі відпустку.

Довідка

iPay.ua* - всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті. На сайті iPay.ua власники банківських карт Visa і MasterCard будь-яких банків світу можуть: оплатити комунальні послугителефонний зв'язоктелебаченняпоповнити рахунок мобільного телефону (у тому числі поповнити рахунок Київстар, поповнити рахунок МТС , поповнити рахунок Лайф тощо), оплатити інтернеткупити авіаквиткикупити квитки на поїздпереказати гроші з карти на картку, а також багато іншого. Серед партнерів Сервісу - більше 500 постачальників товарів і послуг. iPay.ua сертифікований міжнародним стандартом безпеки PCI DSS.

 

Схожі новини

Руслан Казюлькін (МВА 2006) очолив Київський метрополітен

Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD 2009) з командою створив онлайн-каталог українських ІT-аутсорсерів для іноземних клієнтів

Ірина Присяжнюк (МВА 2007) – одна з найуспішніших бізнес-леді АПК України згідно з рейтингом «Дело» та Latifundist.com