Відбулася щорічна зустріч випускників енергетичної МВА МІМ-Київ

13-14 жовтня відбулася чергова зустріч випускників програми МВА для фахівців енергетичної галузі МІМ-Київ 2000. Для випускників цієї групи щорічні зустрічі – важлива безперервна традиція, що триває вже 12 років поспіль. 

Цього разу група зустрічалася на березі найбільшого з Шацьких озер – Світязь.

Щоб приєднатися до події, багатьом з учасників з інших регіонів країни прийшлося проїхати більше ніж 1100 км за кермом. Але ця зустріч була важливою для них, що доведено складом учасників: група зібралася майже в повному складі - 24 випускника. 

Юрій Дучев, учасник зустрічі, слухач програми DBA, Компанія з енергопостачання Одесаобленерго: «Коли ми навчалися в МІМі - всі працювали в енергетиці, легко  розуміли один одного і взагалі були дуже дружними. Сьогодні  в енергетиці залишилися не більше 50 %  одногрупників. Але той факт, що ми продовжуємо зустрічатися, доводить, що по-справжньому люди обєднаються не за фахом, а за серцем. І зустріч 2012 у цьому переконала остаточно. Вперше ми майже не говорили про роботу. Навіть коли половина з нас змінила галузь - ми залишилися людьми, які цікаві один одному – і, сподіваюся, це вже не змінити».

Руслана Пархоменко, організатор зустрічі, Інспекція держнагладу, м. Миколаїв:

«Всі приїхали стомлені, але натхненні. Ці зустрічі дають такий величезний щирий «запал», що відстані втрачають значення. Усі ми дуже різні, але всіх об’єднує «дух» МІМу. І навіть коли зустрічаєшся всього лише раз на рік - нам завжди є що обсудити, поділитися радощами, отримати пораду.

МІМ – це наш фундамент, це невичерпана мудрість, яку з кожним роком цінуєш ще більше! І так хочеться знову повернутися , насолодитися моментами, бо навчання у МІМ для кожного з нас  – це яркий відрізок  життя, як мандрівка з пригодами, яка назавжди залишиться у серці. Розуміння нашої єдності приходить з роками, коли розрив між «тим» життям і сьогоденням розтягується в десятки років.

Дуже скоро минув час, але спогади та наснага  залишаються назавжди. Адже людей, які тебе люблять и приймають, людей, яким ти важливий - ніколи не буваю забагато в житті. Мабуть, це дорого коштує».

За планами групи, наступна зустріч у 2013 році відбудеться вже в Києві.

Детальніше про зустріч і враження читайте в есе Руслани Пархоменко тут.

Про інші приклади активного життя цієї групи читайте в інтерв’ю Ю.Дучева

_______________________________________________________________________

Програма МВА для фахівців енергетичної галузі започаткована в МІМ-Київ з 1998 року. У різні роки слухачами тільки цієї програми стали більш ніж 200 управлінців. 15 % випускників МІМ-Київ – представники енергетичної галузі. В топ-менеджменті абсолютної більшості «обленерго» в Україні працюють МІМівські випускники.  

Спільнота випускників МІМ-Київ сьогодні об’єднує більше ніж 4000 управлінців з усіх регіонів України. 26 МІМівців – учасники рейтингу ТОП-100 кращіх менеджерів країни. Щороку для випускників МІМ-Київ організуються кілька десятків заходів, мета яких – підтримувати «середовище розвитку та натхнення» навколо МІМу.