Віктор Пушкарьов (МВА 2001) отримав державну нагороду Фінляндії

-->Віктор Пушкарьов, регіональний директор Orіon у країнах СНД, президент Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників України нагороджений Орденом Лева Фінляндії та Лицарським Хрестом І класу.

Вручення нагород відбулося на урочистій церемонії в посольстві Фінляндської Республіки в Україні.

У рішенні Президента Фінляндії та вітальній промові Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні Ар’ї Макконен відзначено внесок Віктора Пушкарьова у розвиток відносин між Україною та Фінляндією, покращення ділового середовища в Україні та наведення мостів між представниками міжнародної фармацевтичної спільноти.

На церемонії були присутні представники фармацевтичного бізнесу, індустріальних асоціацій, фінських компаній та ЗМІ.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Про Орден Лева Фінляндії

Орден Фінського Лева, або Лева Фінляндії, був заснований 11 вересня 1942 р. для нагородження цивільних осіб і військовослужбовців за заслуги перед країною. Орден можуть отримувати й іноземці. Рішення про присудження Ордену приймається безпосередньо Президентом країни.

Про корпорацію Orіon

Заснована в 1917 р. у Хельсінкі як невелика аптека. Сьогодні є однієї з найбільших компаній у Північній Європі. Розробляє, виготовляє та виводить на світові ринки готові лікарські продукти і субстанції для фармацевтичної індустрії. Представництво в Україні було відкрито в 1991 р. Продукція компанії представлена на ринках країн Європи й у США.