Віталій Михайлов, МВА 2002, був обраний Головою Правління НR-комітету

Випускник програми МВА 2002 Віталій Михайлов був вдруге обраний головою правління НR-комітету Європейської Бізнес Асоціації (EBA) на 2013 рік.

Комітет ЄБА з управління персоналом був заснований у травні 2001 року. Члени комітету – менеджери з управління персоналом від компаній-учасниць ЕВА.На засіданнях комітету його члени обговорюють питання, пов’язані з рекрутингом, оцінкою та розвитком персоналу, плануванням тощо. На свої засідання ЄБА також запрошує доповідачів, які надають його учасникам інформацію про нові послуги та продукти у сфері управління персоналом. Свої засідання комітет проводить щомісяця.

Ще одним важливим аспектом діяльності НR-комітету ЄБА є зустрічі з представниками органів влади. Це дозволяє учасникам ділової спільноти долучатись до формування законодавчих актів із регулювання праці (зокрема, проекту Трудового кодексу України). Також вони мають можливість обмінюватися інформацією за допомогою бази вакансій та резюме від компаній-учасниць ЄБА.

Віталій Михайлов останні 8 років відповідав за діяльність рекрутингової компанії WORLD STAFF в країнах СНД, був автором та ведучим телевізійної програми
«ПЕРСОНАЛ. КАР’ЕРА. БІЗНЕС».

Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес-спільноти в Україні, була підтримана Європейською Комісією. Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні, що об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній.