Випускниця МІМ-Київ 2011 Марічка Артиш збирає власників та управлінців на BizCamp People в Івано-Франківську

Зустріч власників та управлінців

у рамках проекту BizCamp People

 

24-25 листопада 2012 р.

Світ… схожий на гігантське кафе «Peter’s» - місце, де моряки з усіх портів планети зупиняються, щоб

випити гальбу пива, порозмовляти, «поперемішувати» ідеї і скомбінувати деякі з них…

Єдине, що нам потрібно – знайти його… (Франс Йохансон)

Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес,

творити разом – це успіх! (за Джоном Максвеллом)

Запрошуємо взяти участь в першій міжрегіональній зустрічі в рамках проекту BizCamp People! Особлива цінність таких подій полягатиме в «максимізації» можливостей для власників та вищого керівництва бізнес-організацій України для знайомства, спільного відпочинку, інтерактивних практик та професійного спілкування в неформальній атмосфері.

Наша зустріч буде своєрідним «міксом» форматів Barcamp, Open Space & Jam session*, тому кожен буде мати достатньо можливостей для обговорення питань, які хвилюють особисто, в т. ч. в контексті розвитку бізнесу, втілення нових проектів тощо. Очікуємо на приїзд учасників з різних куточків України, попередньо є зацікавлені з Києва, Львова, Луцька та Івано-Франківська. Спільними зусиллями зустріч буде доброю нагодою для генерування нових ідей, створення спільних проектів та просто «надихаючого спілкування»!

Додатково ми будемо мати нагоду для:

-      Знайомства «зсередини» з одним з найвишуканіших комплексів мережі як бізнес-системою;

-      Інтерактивних (кулінарних та кондитерських) майстер-класів;

-      Майстер-класу від експерта з банного ритуалу;

-      Вечора «музики і танцю» в Нічному клубі готелю.

Також, для наших потреб, від 09.00 до 21.00 буде доступний Wellness центр готелю (басейн, 4 види бань, тренажерна зала TechnoGym, зони відпочинку і релаксації).

Буде забезпечено трансфер з Івано-Франківська до Буковелю і назад (час та вид транспорту буде визначатися ближче до дати зустрічі). Попередньо, погоджено щодо нашого «раннього заїзду» 24.11 (09.00) та «пізнього виїзду» 25.11 (18.00), тому радимо зорганізуватися так, щоб максимально скористати з можливостей, які дають нам Radisson і Карпати!

Внесок на участь в зустрічі становить 2400 грн. для 1 учасника (по перерахунку з ПДВ) та передбачає повноцінну участь в програмі (вкл. з проживанням в 2-місному «стандарті», сніданками, обідами та «особливою» вечерею в суботу, трансфером) без доплат. Є змога зорганізувати поселення в суміжні номери з можливістю безпосереднього переходу з номеру в номер. Всі номери мають індивідуальний клімат-контроль; для паління на першому поверсі комплексу облаштовано «сигарну кімнату».

В цей час на Буковелі вже може бути сніг, поряд з готелем пролягає один з підйомників, тому є ймовірність, що бажаючі зможуть «стати на лижі»J. Просимо врахувати, що, з уваги на можливі «примхи природи», ми не включили вартості випробовування лижних трас у загальний внесок! Окрема SPA-зона (Альфа-лавка, гідромасажні ванни ін.) також не входить у суму внеску, як і напої та харчування поза спільною програмою.

Якщо ви бажаєте одномісного розміщення або поселення в номері вищої категорії, чи маєте інші додаткові побажання, просимо звертатися, ми це полагодимо (але просимо врахувати, що це може передбачати перерахунок внеску). Щодо поселення, то все ж наша порада - вибрати стандарт, це єдині номери комплексу, де ви можете одночасно приймати ванну і споглядати гориJ.

Ідея та організаційна підготовка: Марічка АРТИШ спільно з учасниками Програми розвитку бізнесу**

Приймає: Radisson Blu Resort Bukovel

Щоб зарезервувати місця для участі в зустрічі, надішліть запит на marichka.artysh@gmail.com та зазначте назву компанії, імена, прізвища та статус потенційних учасників, контактну особу для полагодження формальностей.

*Barcamp - неформальні, відкриті інтерактивні зустрічі людей, метою яких є інтеграція середовища, обмін досвідом та ідеями, а також добрий відпочинок.Open Space (Технологія Відкритого Простору), ініційована в 1985 р. Харрісоном Оуеном, успішно апробована на сотнях тисяч зустрічей в понад 100 країнах світу, її «сильною стороною» є те, що вона спроможна об’єднувати людей різних національностей, з різним рівнем освіти, незалежно від економічної, політичної, соціальної та культурної приналежності, спрямувати творчі та провідницькі якості учасників на пошук найоптимальніших шляхів вирішення питань.

Jam session в бізнесі використовується для «імпровізацій» з того, що «під рукою», творення нових ідей, концепцій тощо.

**Програма розвитку бізнесу – переможець Національного конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні 2011» в номінації «Освіта та культура», є комплексним соціальним проектом низки компаній, який об’єднує понад 100 представників бізнес-організацій Івано-Франківської обл., детальніше тут.

ПЕРСПЕКТИВА-М

Консалтинговий Центр

 

тел. в Івано-Франківську: +38 0342 733 476, +38 094 922 64 76 e-mail: pespective.m@gmail.com, www.perspective-m.com.ua

 

-->