Випускники МІМ-Київ MBA 2012 побували на екстрим-уікенді в Карпатах

Випускники вечірньої групи MBA 2012 та частина модульної MBA 2012 влаштували спільну поїздку в Яремче. Автором ідеї та організатором зустрічі випускників стала Інна Драбинога.

Програма поїздки була дуже насиченою. Окрім спілкування в чудовій МІМівській компанії та невеликого походу по мальовничих Карпатах, учасники зважились на сплав по річці Прут.

За словами співорганізатора поїздки Петра Різника, для більшості з учасників це стало справжнім подвигом:

«Ще до виїзду я провів психологічну підготовку – відправив усім найкращі фото з рафтингу, які зумів знайти. На них – сплав з десятиметрового водоспаду, величезні буруни води, напружені обличчя гребців… Тож, коли ми підійшли до рафтів, люди були злегка налякані. При цьому досить важко було за короткий час організувати командну роботу та освоїти управління човном. Та, зрештою, ми, як справжні МІМівці, успішно справились з цим завданням».

Для вечірньої групи MBA 2012 бізнес-школа стала не лише простором спільного розвитку, а й місцем справжнього єднання. І хоча група випустилася всього кілька місяців тому, та вже встигла довести свою високу оргактивність і міцну дружбу. Тож не дивно, що випуск MBA 2007 – ініціатор першого МІМ-Уікенду – передав естафету організації другого вікенду саме їм. Розробка його програми вже у розпалі. Тож слідкуйте за анонсами – зовсім скоро ми знатимемо подробиці.

Фотографії з екстрим-поїздки в Карпатах можна подивитися тут.

За підготовку матеріалу та фото дякуємо старості групи - Петру Різнику.