З МІМом та Богом у наших серцях

група МІМівських випускників повернулася з подорожі до Гудаурі, Грузія

До групи увійшли випускники різних років. Свого часу вони, товаришуючі, привели один одного вчитися до МІМу. А тепер отримали можливість створити навколо себе вже цілий осередок близьких за духом, освітою, успішністю, спрямуваннями людей. І цей осередок розширюється і розширюється.

За словами організатора події, випускника МВА 2013 Костянтина Євтушенко, концепція полягала в тому, щоб було максимально комфортно і цікаво не тільки кататись, а й спілкуватись і просто відчувати себе однією командою, адже Гудаурі – це те місце, де нічого не відволікає. Багато хто скаже, що там окрім «каталки» нічого немає – “скукотіща”. в нас же, саме це й було фішкою: Грузія нам подарувала задоволення від найкращого недоторканого снігу, радість спілкування з природою, насолоди дивовижним гірським спокоєм. А справжніх друзів і однодумців ми привезли з собою. МІМ все ж таки зміг об’єднати людей, які дуже подібні по своїх вподобаннях, а спорт – це парафія сильних людей!

Учасник подорожі, випускник МВА 2013, Комерційний директор ЄВРОСУВЕНІР, Микола Воробйов: «Гора Садзелі (Гудаурі, Грузія) - це моя фінішна крапка у двохрічній програмі MBA. Захист і отримання диплому, випуск, гори.  2 роки навчання і дружби у стінах бізнес-школи - одні з найбільш яскравих років у моєму житті! Дякую МІМу, дякую усім!»

Учасниця подорожі, випускниця МВА 2012, Заступник директора Merit Invest Аліна Бодаєва: «Було надзвичайно цікаво і душевно, люди підібрані просто ідеально. Час промайнув як одна мить, але залишилось багато відео, фото, смішних історій та теплих спогадів. Всі ми - одна велика МІМівська родина. До речі, тепер ми маємо ще одну “сімейну традицію” – перший тиждень березня – це наш час для спільних подорожей. Також почали обдумувати наступні кроки...куди ж ми повеземо прапор МІМ тепер?!»

Про випуск МВА 2013, що відбувся на початку березня

А як давно ваша група збиралася разом?