MIM-Boyden «Управлінський клуб» з Василем Хмельницьким

Дата та час: 18 квітня, вівторок о 19.00

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ, 5 поверх, конференц-зал

(вул.Шулявська 10/12-В)

Формат клубний: МІМівець+1

Модератор: Олексій Долгіх, керуючий партнер, Boyden Global Executive Search.

Запрошений гість: Василь Хмельницький УСПП, K.Fund.

 

Реєстрацію завершено

 

Провідна бізнес школа МIM-Kyiv  спільно з компанією Boyden починає серію зустрічей «Управлінський клуб».

Аудиторія «Управлінського клубу» це випускники і студенти бізнес школи.

В рамках Клубу ми плануємо щомісяця запрошувати цікавих і успішних гостей. Тих, кому є що згадати і є що розповісти; видатних особистостей, що відкриті ділитися своїм досвідом.
 
Формат - відкрита дискусія. Без пафосу, без формалізму, без краваток, з гумором і анекдотами. Тривалість 60-90 хвилин.

Гість нашої першої зустрічі – людина-символ, одна з ключових персон українського бізнесу, що довгі роки була недосяжною для публічного спілкування, відомий український бізнесмен Василь Хмельницький.

На автора найкращого запитання чекає спеціальний подарунок.

 

Довідка:

Василь Хмельницький - Народився в 1966 р. у місті Баян-Аул (Казахстан).

У 1987-1991 рр. працював газоелектрозварювальником, майстром будівельно-монтажного управління в Ленінграді (сьогодні м. Санкт-Петербург). Протягом 1991–1998 рр. завідував інформаційним відділом радянсько-американського спільного підприємства «Орімі-Вуд», керував компанією «Данапріс», очолював інформаційно-аналітичний відділ «Реал-Груп».

У 2003 р. закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Народний депутат п’яти скликань. Вперше був обраний до парламенту в 1998 р. від Партії зелених. Протягом каденції входив до складу різних фракцій і депутатських груп. У 2014 р. завершив політичну діяльність у складі депутатської групи «Суверенна європейська Україна». На сьогоднішній день не є членом жодної політичної партії. З 2014 р. почав працювати в Українському союзі промисловців і підприємців на посаді віце-президента. З 2015 р. – перший віце-президент УСПП.

Разом із партнерами Василь Хмельницький інвестує кошти в розвиток різних бізнесів в Україні, вважаючи за краще співробітництво і спільне управління. Практично кожний проект має індивідуальні конфігурацію акціонерів і менеджмент.

Наразі ключові зусилля підприємця сконцентровані на девелоперському бізнесі. Він є мажоритарним акціонером компанії UDP, що реалізує масштабні інфраструктурні проекти. Серед них – міжнародний аеропорт «Київ», індустріальний парк «Біла Церква», ТРЦ Ocean Plaza, житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», RiverStone, «Паркове місто». Інвестує у бізнеси «БІОФАРМА» (фармацевтична галузь), Star Media (виробництво кіно- і телепродукції), «РТМ» (національний оператор реклами). У планах підприємця – створення високотехнологічних промислових виробництв, розвиток інноваційних парків, залучення в Україну іноземних інвестицій і технологій.

2015 року Василь Хмельницький об’єднав громадську діяльність у рамках K.Fund. Завдання фонду – допомагати перспективній молоді відбутися в Україні; надати ключі, які допоможуть молодим професіоналам відкрити нові горизонти і знайти шлях до своєї мрії.