Виклики часу: експертний погляд

Запрошуємо МІМівців та їхніх друзів на спеціальну подію серію експертних сесій з живими дискусіями.

Мета - обговорення найактуальніших питань, що сьогодні стоять перед державою,бізнесом та усіма українцями. Аналіз, спільне обговорення, обмін думками.

Ми разом з вами розглянем ситуіцію з різних позицій:

Що відбувається зараз  – подискутуємо бачення сьогоднішньої ситуації, важелі та фактори впливу. Розглянемо ситуацію з економічного, правового та цивілізаційного аспектів. 

Що відбулося раніше і призвело до цієї систуації - подивимося на витоки ситуації, історичні реалії, передумови та «історію питання». Пошукаємо разом певні закономірності.

Що буде далі - спробуємо вкрай обережно зазирнути у майбутнє - які «сценарії» найбільш вірогідні, чого можна чекати, до чого краще готуватися та як саме.

Спектр питань широкий – від стратегічних геополітичних перспектив України та змін на рівні національного самоусвідомлення до нагальних «житейских» питань про те, що буде з конвертаційними центрами, як  правильно скорочувати бізнес у кризу, чи треба зараз купувати іноземну валюту і як робити це легально… І не останнє – можливість спілкування з іншими МІМівцями – авангардом бізнесу – людьми, з якими разом ми переживаємо ці часи,та з якими, як ми сподіваємося, ми будемо відбудовувати оновлену країну та її економіку.

Форма проведення - серія експертних сесій та дискусії «наживо».

Спікери - досвічені експерти з державного управління, політичних та соціальних технологій, лідери бізнесу, візіонери та суспільні діячі, а також – улюблені МІМівські викладачі (див. нижче).

Дата та час проведення: 22-23 березня,  10.00 – 18.00

Аудиторія заходу -  випускники та слухачі МІМ-Київ усіх років.

Умови участі – безкоштовно, за умови обов’язкової попередньої реєстрації.

Вартість участі для не-МІМівців – 2500 грн з ПДВ, документи на оплату будуть вислані після реєстрації. 

Реєстрацію завершено.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Спікери події:

 

Павло Шеремета

Міністр економічного розвитку і торгівлі України. менеджер-економіст, президент Київської школи економіки, заступник голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі. Обіймав посаду президента та старшого консультанта Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії, був першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), директором програми MBA Міжнародного інституту менеджменту (MIM-Київ), працював проектним менеджером в Інституті відкритого суспільства у Будапешті.

Євген Марчук

Відомий український державний діяч.  У різні роки обіймав посади міністра з питань оборони, державної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови Служби безпеки України (СБУ), прем'єр-міністра України, секретаря Ради національної безпеки та оборони України, міністра оборони України, радника президента України. Державний службовець І-го рангу (04.2000), генерал армії України.

Олександр Чалий

Дипломат. Обіймав посади заступника Міністра закордонних справ, заступника голови Секретаріату Президента України, керівника Договірно-правового управління, члена колегії МЗС України, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Румунії, постійного представника України в Раді Європи, Державного секретаря МЗС України з питань євроінтеграції, першого заступника Міністра закордонних справ з питань євроінтеграції. Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла України. Заслужений юрист України. Кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

Ольга Бєлькова

Політик, економіст, народний депутат України (партія «Удар»). Має великий досвід праці у громадських та благодійних організаціях. Займала посаду юрисконсульта й заступника директора у представництві міжнародної молодіжної громадської організації Junior Achievement Ukraine. Працювала директором з міжнародних проектів та фінансово-адміністративним директором Фонду Віктора Пінчука. Була членом правління асоціації благодійних фондів «Український форум благодійників». Також Ольга була керуючим партнером бізнес-інкубатора EastLabs, де займалася пошуком нових команд для фінансування та створенням програм розвитку стартапів.

Володимир Лавренчук

Голова правління Райффайзен Банку Аваль. З 1982 року працює в банківській сфері. Займав керівні посади в Ощадбанку України, АТ «Укрінбанк» та Райффайзенбанк Україна. З 2005 – голова правління Райффайзен Банку Аваль. Пан Володимир є членом Ради директорів Форуму провідних міжнародних фінансових установ, членом правління ЄВА, членом Довірчої ради НаУКМА.

Павло Пашко

Заступник Голови Державної Митної Служби України. Полковник запасу Збройних Сил України, державний радник митної служби ІІ рангу. Обіймав посади начальника Східної регіональної митниці, начальника Дніпровської регіональної митниці; заступника директора департаменту податкової та митної політики Міністерства фінансів України, доцента кафедри організації митного контролю Академії митної служби України.

Андрій Длігач

Постійний запрошений викладач МІМ-Київ, к. е. н., доцент. Засновник і генеральний директор групи компаній Advanter Group. Провідний експерт Української асоціації маркетингу. Один з ініціаторів візійного проекту «Нова країна»

Валерій Пекар

Підприємець зі стажем більше 20 років. Викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs). Член команди "ВІКІСІТІНОМІКА". Автор більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, ІТ, футурології. Один з ініціаторів візійного проекту «Нова країна»

Сергій Гайдай

Фахівець з соціального інжинірингу. Провів і брав участь більш ніж в 50- ти виборчих і політичних компаніях, від місцевих до загальнонаціональних. Є власником і директором зі стратегічного планування соціально-інжинірингового агентства " Гайдай.Ком".

Вадим Денисенко

Медіаексперт, один із засновників та головний редактор приватного телеканалу Еспресо TV. Канал почав мовлення 24 листопада 2013 з мітингу опозиції, з того часу веде постійні прямі трансляції з Євромайдану в Києві. Працював на ММЦ-Internews, на телеканалі СТБ, з 2005 по 2013 – головний редактор тижневика «Коментарі», з 2010 - шеф-редактор інтернет-порталу Comments.ua .  

Ліна Хасан-Бек

Професор кафедри бізнес-адміністрування, к. е. н. Співдиректор програми Doctor of Business Administration. Керує консультативними проектами для іноземних та українських компаній. Автор, науковий редактор та перекладач книг з фінансових інвестицій, ринків капіталу, кредитування, оцінки фінансового стану підприємства.

Макс Гольцберг

Завідувач кафедри бізнес-адміністрування, д.е.н., заслужений економіст України, академік Міжнародної академії менеджменту. Співдиректор програми Doctor of Business Administration.  Автор наукових праць з корпоративного управління, інвестиційного менеджменту, методів та моделей економічних досліджень

В'ячеслав Покотило

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д. ф.-м.н. Член Наглядових рад компаній «Малинська паперова фабрика - Вайдманн» та «АТОН-Групп». Автор наукових публікацій по проблемам теорії диференційних ігор, оптимального управління та оцінювання в умовах невизначеності.

Володимир Посполітак

Завідувач кафедри гуманітарного розвитку, к. ю. н. Голова третейського суду СРО «ПАРД», член консультаційно-експертних рад Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг та Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Сертифікований адвокат. Виступав радником низки міжнародних організацій (зокрема, ОБСЄ, Barents Group, FMI, GTZ, DGRV).

Мартинюк Юрій

Віце-президент МІМ-Київ, завідувач кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, к. е. н., доцент. Член-кореспондент Міжнародної кадрової академії. Директор Національного центру підготовки банківських працівників. Член ради та голова ревізійної комісії АКБ «Ажіо». Автор і співавтор підручників з прикладної економіки, економічної теорії та банківського менеджменту.

Модератор події – відома українська телеведуча Ганна Безулик.

У програмі можливі зміни.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)