Зустріч з Богданом Гаврилишиним та презентація фільму "Богдан Гаврилишин. Місія - Свобода"

Зустріч з Богданом Гаврилишиним та презентація його автобіографічного фільму 

Дата та час проведення: Четвер, 12 червня, 19.00-21.00

Формат: МІМівець +1

Реєстрація 

У МІМ-Київ відбудеться презентація фільму «Богдан Гаврилишин. Місія-свобода» Володимира Кузнєцова. В рамках події в гості до МІМівців завітає головний герой стрічки – Богдан Гаврилишин. 

У програмі:
• презентація картини 
• перегляд фільму 
• дискусія пана Гаврилишина з учасниками заходу. 
Фільм розповідає про людину, що з дитинства усвідомила важливість відчувати свободу, говорити лише правду та навчатися протягом всього життя. А також про унікальний досвід становлення і розвитку – проходження шляху від лісоруба й офіціанта до всесвітньовідомого науковця та громадського діяча. 
«У фільмі глядачі побачать чимало моїх спогадів, цілі етапи минулого життя… Але я живу не спогадами, а майбутнім. Вірю, що Україну вже років за 15 чекають чудові позитивні зміни. У нас політики постійно ведуть розмови про членство в ЄС. Кажуть, що це мусить бути мало не державною метою. Вихід в іншому. Сьогодні треба зробити так, щоб Україну було кваліфіковано стати членом ЄС, щоб вона відповідала всім критеріям, а тоді ми вирішили б, чи хочемо кудись вступати. Чільною метою має бути не членство, а сам процес, позитивні перетворення в державі» - Богдан Гаврилишин.


Довідка про спікера: 

Богдан Гаврилишин – громадський діяч, економіст, меценат. Радник кількох Президентів, прем’єр-міністрів України та голів Верховної Ради. Засновник МІМ-Київ (1989) – першої бізнес-школи на теренах колишнього СРСР. 
Близько 30 років викладав та займав посади директора з навчання (1960-1968) і директора (1968-1986) у Міжнародному інституті Менеджменту МІМ-Женева. Є членом Римського клубу, Міжнародної академії менеджменту, Швейцарського форуму з міжнародної політики, Світової академії мистецтв та науки. Виступає в якості голови, доповідача та модератора міжнародних наукових конференціях у понад 70 країнах. Є автором понад 100 статей з проблем менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ.

Провадить активну громадську діяльність. Брав участь у створення благодійного фонду «Відродження» в Україні. Є почесним головою Крайової Ради Національної скаутської організації Пласт та членом ініціативної групи «Першого грудня».

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)