HR кафе на тему “Організаційний розвиток: Цінності в житті організації”

Дата проведення: 17 грудня, 19:00

Формат заходу: відкритий

РЕЄСТРАЦІЯ

У фокусі:

  • Цінності як фундамент для довготривалого успіху організації
  • Трансформація бізнесу та еволюція цінностей – що за чим
  • Практичний кейс з визначення цінностей компанії

Модератор та ідейний надихач - Валерія Казадарова

Спікер:

Оксана Семенюк

HR бізнес-лідер Mondelez International (колишній Kraft Foods) Україна, Росія та Євразія

ДОСВІД В HR

Понад 20-річний досвід роботи в галузі із різними ринками світу.

Вже 17 років Оксана займає керівні посади в HR, cпочатку в Україні потім в інших краінах регіону СEEMA, а з 2008 року працювала з командою Kraft Foods на глобальному рівні в складі та на чолі глобальних ініціатив та проектів.

У Kraft Foods Оксана пройшла шлях від посади адміністративного менеджера до керівника HR-служби корпорації в Україні та на ринках Східної Європи та Центральної Азії. У 1999 році Оксана працювала в підрозділах Kraft Foods у Варшаві та Відні. Раніше Оксана отримала досвід роботи адміністративного менеджера у компанії KPMG/Barents group.

ОСВІТА

Оксана закінчила факультет романо-германської філології Житомирського державного педагогічного університету ім. І.Франка, має досвід викладацької роботи. Також здобула ступінь МВА Міжнародного інституту менеджменту та ступінь бакалавра з економіки. Вичерпні знання з лідерства, коучингу, організаційного розвитку Оксана отримала від експертів провідних університетів світу – Northwestern University, INSEAD, Harvard Business School та інших світових компаній.

ГОЛОВНІ ДОСЯГНЕННЯ? ЩО ВВАЖАЄТЕ СВОЇМ ЗАВДАННЯМ В HR

Протягом 2011-2012 рр. Оксана керувала проектом розробки стратегій з розвитку корпоративної культури та залучення працівників у регіоні Центральної та Східної Європи. У 2014 очолила один з проектів по трансформаційним процесам у Монделіс у регіоні Східної Європи, Близького Сходу та Африки. Сьогодні очолює функцію HR в Україні, Євразії та Росії.

Оксана є досвідченим лектором з тем організаційного розвитку та стратегій управління людськими ресурсами Львівської та Київської бізнес-шкіл, доповідачем численних українських та міжнародних форумів. У Kraft Foods Оксана також курує програми зі стажування та підготовки нових кадрів, відкриваючи українській молоді знання та бізнес-практику світового рівня.

Кращий HR-директор у 2012 і 2013 рр., за версією «Інвестгазети», і один з провідних HR-директорів України, за версією журналу Forbes.

Модератор:

  

Валерія Казадарова

Засновник та виконавчий директор "Таланти для бізнесу"

Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “політологія”, отримавши ступінь магістра в 1999 р., а в 2005 році здобула ступінь МВА в МІМ-Київ. Валерія понад 8 років працює в напрямку управління талантами.

У 1996 – 1999 рр працювала на посаді Фахівця з комунікацій у проекті надання технічної допомоги USADI/Chemonics International. Наступні два роки  - радником з питань економічної політики у фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (aka Horizon Capital). З 2001 по 2007 рр. Обіймала посади менеджера з розвитку бізнесу, а пізніше – виконавчого директора у київському офісі міжнародної юридичної фірми Бейкер і Макензі. У тому ж 2007 році очолила офіс Келлі Сервісез в Україні, а у 2009 році заснувала свій бізнес у галузі забезпечення персоналом. В період з 2012 по 2014 рр в якості Директора з персоналу запускала мережу ресторанів швидкого харчування KFC в Україні.

Валерія є експертом з ринку праці, технологій забезпечення персоналом, її професійні інтереси також охоплюють технології маркетингу та продажів, питання стратегічного управління та ефективності, лідерства. Неодноразовий спікер МІМівських подій. Central and East European Management Development Association (CEEMAN)