HR-кафе: Інструменти бізнес-аналізу для планування структури організації (компанії)

Дата проведення: 3 листопада 2015, 19.00

Формат заходу: відкритий

РЕЄСТРАЦІЯ

У фокусі:

  • Підготовка до проекту описання бізнес-процесів
  • Ключові учасники проекту по описанню бізнес-процесів
  • Алгоритм описання бізнес-процесів

Навички, які можна буде покращити завдяки участі у події: Практичні навички бізне-аналізу, описання бізнес-процесів та виявлення можливостей для оптимізації процесів та організаційної структури. Також спробуємо показати, як інструменти бізнес-аналізу можна застосувати для створення посадових інструкцій, що відповідають дійсності.

Аудиторія події - Менеджери/управлінці з персоналу середньої та вищої ланки

Що отримає аудиторія у результаті:

  • Практичні навчички складання посадових інструкцій, що відповідають реальному змісту роботи
  • Вміння показувати вплив кожного працівника на цілі компанії через стратегічні карти і показники

Модератор та ідейний надихач - Валерія Казадарова

Запрошений спікер - Наталія Заверуха, Директор компанії «ProNet бізнес технології»

Довідка:

Наталія Заверуха

Наталія працює в сфері консультування з питань оптимізації бізнес-процесів понад 5 років. Розпочала свою кар’єру на ІТ-ринку України в компанії «ProNET» у сфері проектного менеджменту в 2007 році з посади помічника керівника проектів.

У 2009 році стала керівником відділу якості цієї ж компанії, а через рік зайняла посаду заступника директора з питань якості та організації бізнес-процесів. Компанію «ProNet бізнес технології» Наталія очолює з 2014 року.

Сфера діяльности компанії Наталії - Консалтинг у сфері описання та формалізації бізнес-процесів, впровадження систем електронного документообігу

Валерія Казадарова

Засновник та виконавчий директор "Таланти для бизнесу"

Валерія понад 8 років працює в напрямку управління талантами. До повернення у власний бізнес була Директором з персоналу мереже ресторанів KFC. До заснування власного бізнесу у 2009 р. вона обіймала посаду керівника українського офісу Келлі Сервісез – постачальника рішень у галузі забезпечення персоналом. З 2001 по 2007 рр. пані Казадарова працювала у київському офісі міжнародної юридичної фірми Бейкер і Макензі, в якій розпочала свою кар’єру у якості менеджера з розвитку бізнесу, а з 2005 по 2007 обіймала посаду виконавчого директора, відповідаючи за функції стратегічного планування та маркетингу, управління персоналом, ІТ та забезпечення життєдіяльності офісу. До переходу в Бейкер і Макензі Валерія працювала радником з питань економічної політики у фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (aka Horizon Capital).

Валерія є експертом з ринку праці, технологій забезпечення персоналом, її професійні інтереси також охоплюють технології маркетингу та продажів, питання стратегічного управління та ефективності, лідерства. Зв’язок з МІМ-Київ: випускниця програми МВА 2005 та неодноразовий спікер МІМівських подій. 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)