День кар'єри фінансиста в МІМ-Київ

29 березня у МІМ-Київ відбувся захід, присвячений особливостям кар’єрного розвитку фінансиста. Подія зібрала експертів та практиків у сфері бізнесу та фінансів. Організаторами виступили Бізнес-школа МІМ-Київ та агенція-портал Finance Personnel. 

У ході зустрічі учасники обговорили, який фінансовий менеджер сьогодні потрібен бізнесу, чого від нього очікують рекрутери й власники та як бізнес-освіта може вплинути на його професійне зростання.

У якості спікерів виступили: Макс Гольцберг Завідувач кафедри бізнес-адміністрування МІМ-Київ; Ліна Хасан-Бек Професор кафедри бізнес-адміністрування МІМ-Київ; Юрій Сивицький – Член правління IT-консорціуму Intecracy group, випускник МІМ-Київ 1994; Валерій Кушніренко – Директор департаменту управління персоналом PZU Украина, Руслан Казюлькін – Фінансовий директор Київського метрополітену, випускник МІМ-Київ 2006; Сергій Маглюй – Генеральний директор Ареон Консалтинг, випускник МІМ-Київ 2003. Модераторами стали Ірина Педь – Директор програми «Управління фінансами» в МІМ-Київ та Дмитро Клім – Генеральний директор Action Group.

Чи може той, хто добре знає мову цифр, стати успішним керівником? На думку більшості спікерів, вміння рахувати для фінансового управлінця – лише базовий фундамент. Крім цього він має знати мову співробітників та вміти не лише скласти фінансовий звіт, а й передбачити, що з цифрами станеться завтра.

До списку головних якостей фінансового управлінця потрапили також системний підхід, швидкий аналіз ситуації, майстерність слухати та налагоджувати відношення з людьми, вміння працювати з ризиками, інноваційність мислення, креативність, акуратність, пунктуальність, а також наявність широкого кругозору та міцного здоров’я. Та поєднання цих якостей не часто зустрінеш у резюме фінансиста. Чи може їх дати навчання?

Більшість учасників переконані, що бізнес-освіта не дає унікальні фінансові інструменти. Вона просто вчить бачити бізнес у цілому. І запорука успіху в фінансах – це в першу чергу вміння думати, а не рахувати. Саме це зазвичай і допомагає побачити фінансове завтра у сучасній турбулентності бізнесу.

Фоторепортаж зустрічі

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)