МІМ-Київ підтримує юних музикантів

МІМівські випускники організовують унікальний музичний проект «Запалюючи серця у ритмах Jazz & Tango». На одній сцені талановиті юні скрипалі разом із дорослими професіоналами виконають твори відомих композиторів.

Час події: 18.00, 7 квітня, субота.  

Місце проведення: Будинок культури СБУ, вул. Ірининська, 6.

Цей музичний проект об’єднає дорослих та юних віртуозів і запалить серця всіх слухачів. Старші стануть поряд з молодшими, щоб не лише передати, а й отримати новий досвід. Оскільки джазова імпровізація – це мистецтво взаємообміну та взаємозбагачення. А для МІМівської спільноти захід стане нагодою вкотре об’єднатися та підтримати найцінніше – юність, талант, наполегливість, культуру та майбутнє країни.

У програмі вечора прозвучать близько 30-ти композицій відомих класиків танго та джазу:

Д. Еллінгтона, Дж. Стайна, С. Джопліна, П. Десмонда, А. П’яццолли, К. Гарделя, І. Фролова та ін*.

Солісти: десятирічні Тетяна Жмендак та Ілля Бондаренко – талановиті скрипалі, учні дитячої школи мистецтв №2 ім. М.І Веріковського (клас педагога Андрія Малахова), лауреати міжнародних конкурсів та володарі трьох Гран-прі XX міжнародного конкурсу ім. Ж.Кампок’яро (м.Катанія, Італія).

Концерт пройде за підтримки професійних музикантів:

Джазового тріо Наталії Лебедєвої (Наталія Лебедєва – рояль, Костянтин Іоненко – бас, Олексій Фантаєв – барабани), а також Євгена Гаврилюка (акордеон), Юлії Компанієць (рояль), Віталія Лимана (рояль) та Андрія Малахова (альт, Франція-Україна). 

Ведучий концерту – джазовий гуру, музичний критик, радіоведучий та радіожурналіст Олексій Коган.

Юні скрипалі знайомі МІМівцям уже давно. Вони неодноразово виступали в рамках заходів, організованих МІМ-Київ. А працьовитість, цілеспрямованість та шалене захоплення музикою дозволили їм стати справжніми професіоналами. Високий рівень виконання допомогає юним музикантам майстерно поєднувати різні музичні стилі та приємно дивувати найвибагливіших цінителів. Слід зазначити, що на концерті будуть присутні також маленькі слухачі з дитячих будинків Київської області.

Участь у заході – безкоштовна. Вам потрібно лише зареєструватись та забронювати необхідну кількість квитків, за посиланням.

За детальнішою інформацією щодо концерту звертайтеся за тел. 0503256355, e-mail: wookie@ukr.net.

Менеджер проекту – Галина Штукаріна (МВА 2009), організатор багатьох подій для МІМівських випускників.

Проект також підтримують компанії, керуючі посади в яких займають МІМівці: Астарта-Київ, Інтерконтиненталь, Нижфарм Україна, Вілла Ванілла, УГК, СК Актив-Гарант. Та особисто МІМівські випускники: В. Мороз, В. Єгоров (МВА 1995), Д. Дейніченко (МВА 2009), М. Колесникова(МВА 2009), Н. Тимченко (МВА 2009) та інші. 

нформаційна підтримка заходу – продюсерський центр «Jazz in Kiev».

 

*Серед відомих класиків у програмі:

Твори Карлоса Гарделя – музиканта, який підніс танго до рівня національного аргентинського символу. Під час концерту можна буде насолодитись одним з яскравих хітів Гарделя – «Por una cabeza».  

А також композиції  Астора Пяццолли, що користувався великою повагою серед абсолютно несхожих музикантів: від Мстислава Ростроповича до Джері Маллігана. Твори цього легендарного композитора присутні у репертуарі видатних музикантів сучасності, таких як Йо Йо Ма, Ґідон Кремер та Даніел Баренбойм. «Oblivion», «Chau, Paris», «Rio Sena » та багато інших музичних перлин прикрашатимуть цей проект.

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)