МІМвці запрошуються на міжнародний навчальний модуль до ПАР навесні 2016

У 2015 році МІМ-Київ "відкрив" новий регіон для проведення міжнародного навчального модуля - Південну Африку. МІМ-Київ і бізнес-школа університету Стеленбош, Кейптаун (USB - University of Stellenbosch Business School), лідер бізнес-освіти у ПАР, підписали Меморандум про партнерство і співпрацю.

У квітні 2016 року група слухачів програми SE MBA і випускників МІМ-Київ прийме участь у новому міжнародному навчальному модулі в Південній Африці.

Головна мета програми міжнародного навчального модуля - вивчення специфіки ведення бізнесу у Південній Африці, розуміння головних напрямків розвитку, перспектив і проблем, які мають вирішувати компанії у регіоні.

Учасники зустрінуться з представниками успішних південноафриканських компаній, професорами і учасниками програм МВА університету Стеленбош, які розкриють нашим студентам різні аспекти бізнес-середовища у ПАР.

Міжнародний навчальний модуль відбудеться 4-15 квітня 2016 року.

Зацікавлені МІМвці можуть подати заявку на участь у міжнародному навчальному модулі. Оргкомітет залишає за собою право відмовити в участі без оголошення причин. 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)