Майстерні бізнесу: 28.04.10. Сесія практичного обміну досвідом

На квітневому засіданні Майстерень бізнесу МІМ-Київ обговорювалася презентація соціального проекту, що має за мету створити дискусійний он-лайн майданчик для молодих, амбітних фахівців, що вміють не тільки аналізувати, а й пропонувати рішення проблемних питань нашого суспільного життя. Такий собі, за визначенням автора проекту І.Наконечного, український Гайд-Парк. Згодом на цьому сайті, як обіцяють його організатори, можна буде запозичити готові розв’язання різноманітних проблем – від загальнодержавних до локальних, приватних і бізнесових.

 Однак реалізація такої благородної мети потребує хоч якихось, та коштів, які треба якимось чином заробити. Над цією проблемою гуртом працювали всі учасники Майстерні, які, зокрема, продемонстрували, як застосовуються на практиці здобуті в МІМі знання. В результаті брейнстормінгу автор збагатився кількома ідеями, купою гострих запитань та переліком факторів ризику для майбутнього розвитку проекту як бізнесу.

Після такої соціально спрямованої роботи, МІМівці повернулися до своїх бізнесових справ: обмінювалися проблемами й способами їх розв’язання за новою технологією, запозиченою директором з роботи з випускниками Д.Манжаровою у її зарубіжних колег на нещодавній професійній конференції у Нанті (Франція). Результатом, як виглядало, залишилися загалом задоволені, але вирішили запитати ще й думку спільноти – колективного розуму МІМ-Київ (тобто мережі випускників). Поцікавтеся, на всяк випадок, раптом саме ви зможете допомогти комусь із наших.  

На завершення, вже мабуть за традицією Майстерень, відбулася дискусія, розпочата у соціальній мережі випускників МІМ-Київ на тему: «Технології управління». Доповідачем був Голова правління ЗАТ «Компанія Київенергохолдинг», випускник МІМ-Київ 2007 Юрій Бондар, який розповів про організаційно-діяльнісні (рефлективні) ігри як інструмент моделювання різноманітних ситуацій, що потребують важливих і вагомих управлінських рішень. Словом, наприкінці зібрання всі вже остаточно погодилися, що життя – це таки гра, але азартна й ризикова. Натомість Гра як така – безпечна, захоплююча й дуже корисна. 

Майстерня квітня, на відміну від березневої, повернулася до свого звичного формату – кафе «Adam Smith» – чи не єдиного закладу у Києві, де відбуваються інтелектуальні заходи з питань бізнесу. Вкотре дякуємо персоналу кафе за створення дружньої й затишної атмосфери, як це вміють робити тільки вони: невимушено, легко й із незмінною усмішкою. Ну а ми чекатимемо наступних баталій та насолоди від спілкування «серед своїх». Слідкуйте за анонсами і будьте на зв’язку.


 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)