Запрошуємо МІМівців взяти участь у 4-ій щорічній зустрічі в рамках проекту Open Business Space: "What we must do to make our world and our business a better in 2016?"

24-27 березня 2016 р. в Radisson Blu Resort Bukovel 5* відбудеться щорічна (четверта) міжрегіональна зустріч власників та керівників в рамках проекту OPEN BUSINESS SPACE "Що ми маємо та можемо зробити, щоб наш світ і наш бізнес стали кращими в 2016 році?"

Ідея окремої події, яка б збирала власників та керівників і була майданчиком творення змін в бізнесі та суспільстві, виникла ще в 2011 р. Від 2013 р. зустрічі відбуваються щороку за підтримки різних партнерів, учасниками стали вже бл. 200 осіб з України, Казахстану, Ізраїлю, Молдови, Швейцарії. Проект не має грантових чи спонсорських коштів, тому відбувається за кошт самих учасників.

Традиційно, зустріч відбуватиметься у форматі OPEN SPACE TECHNOLOGY, який використовують NASA та розробники Вікіпедії (вважаючи його найбільш «вікіпедійним»), сотні інших комерційних та громадських організацій практично в усіх куточках світу. Він відрізняється від відомих нам тренінгів, семінарів, форумів та конференцій передовсім самоорганізацією та непередбачуваністю результатів.

Темою обговорень будуть питання, актуальні тут і сьогодні, які по-справжньому «болять», «не дають спати вночі». Як завжди, в кожного учасника буде можливість задати власне «гаряче» питання, а формат дозволить генерувати і «тестувати» ідеї без зайвих обмежень і «краваток». Одна із сесій відбудеться у форматі «лабораторії живого тестування». Відкритому Просторупередуватимуть дебати, покликані допомогти максимально сконцентруватися на зустрічі та глибше розглянути одне з «гострих» питань.

Серед учасників зустрічі в 2014 р. був др. Богдан ГАВРИЛИШИН. Цього року організатори очікують на приїзд Любомира РОМАНКІВА, одного з десяти найвизначніших винахідників, ім'я якого є в Національній залі слави США (поряд із Т. Едісоном, С. Джобсом ін.), та без якого світ не мав би інтернету, а Стів Джобс не створив свого першого комп'ютера.

OPEN BUSINESS SPACE – це не лише «майданчик» для генерування ідей та пошуку рішень, але й можливість зустрічатися та співпрацювати на рівних, формувати нове бачення, яке може стати основою для наших дій та стратегії розвитку не тільки нашого бізнесу.

Реєструйтеся

Надсилайте ваші запитання, коментарі, побажання на marichka.artysh@gmail.com або телефонуйте за 095 428 01 90, 067 866 42 89.

Відслідковуйте підготовку зустрічі, знайомтесь з учасниками на сторінці події у Facebook

Більше інформації про проект незабаром буде доступно на web-сторінці www.openbusinessspace.com.ua (оновлюється).

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)