Спільне засідання Ротарі клубів Києва та МІМівської спільноти

Друзі,

Запрошуємо всіх слухачів та випускників МІМ-Київ на спільний захід разом з найбільш відомою в світі клубною благодійною громадської організацією ROTARY!

До МІМ-Київ завітають Ротарійці зі всіх Ротарі клубів Києва, яких вже є 7.

Дата: 21 січня 2015 р.

Час: з 18:30 до 20:30

Захід відбудеться у форматі спільного засідання МІМівської спільноти та представників Ротарі клубів Київа. 

Адреса: вул. Шулявська 10/12 В (5 хв. від метро Політехнічний інститут). Конференц-зал МІМ-Київ (ауд. 506, 5 поверх).

Учасники зможуть дізнатися, що таке Ротарі у світі, в Україні та в Києві, послухати про можливості професійних та навчальних обмінів, глобальні проекти та гранти Ротарі Інтернешнл, дізнатися про визначних людей-Ротарійців та познайомитися з деякими з них особисто; розказати про можливості та здобутки МІМ-Київ, а також послухати спеціального гест-спікера вечора - Генерального директора Advanter Group, Співзасновника ГП «Нова Країна», координатора ініціативи «Перший професійний уряд реформ» Андрія Длігача. Тема виступу: «Стан та перспективи розвитку соціально-політичної та економічної ситуації в Україні».  

Це буде унікальна можливість у особливій клубній атмосфері познайомитися з «ротарійцями» - досвідченими представниками бізнесу, найкращими фахівцями в різних галузях, готовими ділитися та допомагати. Побачити наживо, що таке Ротарі клуб, у чому секрет його могутності та всесвітньої популярності протягом вже 110 років.

По завершенню офіційної частини – фуршет.

Вартість участі до 19 січня – 300 грн, після 19 січня – 400 грн за одну особу.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням

 

Довідка про Ротарі Інтернешнл

Ротарі Інтернешнл (англ. Rotary Іnternatіonal) - міжнародна неурядова асоціація, що поєднує Ротари- Клуби по усьому світі. Ротарі- Клуби позиціонують себе як нерелігійні й неполітичні благодійні організації, відкриті для всіх країн, поза залежністю від національної й расової приналежності, віросповідання й політичних поглядів. По даним самої Rotary Іnternatіonal, по усьому світі існують більше 33.000 клубів з більш ніж 1.2 мільйонів членів. Головний девіз Ротарі Інтернешнл: "Служіння вище себе" (англ. Servіce above self), а другим девізом є фраза "Більше всіх одержують ті, хто робить краще всіх" (англ. They benefіt most, who serve best).

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)