Зустріч з Дмитром Шимківим в МІМ-Київ

У МІМі відбудеться зустріч з Дмитром Шимківим, заступником голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ.

Дата проведення: четвер, 19 лютого, 19.00.

Учасники: слухачі, випускники та гості МІМ-Київ. 

Спікер – представник влади та водночас людина з величезним досвідом у бізнесі. У поєднанні з аудиторією МІМівських професіоналів, дискусія обіцяє бути корисною для всіх учасників. У фокусі зустрічі: сьогоднішня ситуація в Україні; що відбувається у сфері впровадження реформ; виклики, які стоять перед країною, урядом і бізнесом.

РЕЄСТРАЦІЯ

Довідка:

Дмитро Шимків – заступник голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ.

Закінчив Львівську політехніку за спеціальністю інженер в сфері радіоелектроніки інформаційних технологій і телекомунікації.

У 1998-2000 рр. працює в компанії  ALTA Copenhagen (Данія). У 2000 р. засновує компанію Alfa Team, яку через два роки продає датській корпорації ALTA A/S.

У 2002-2006 рр. очолює ALTA Eastern Europe в Україні, а в 2006-2007 рр. працює на посаді гендиректора RedPrairie Eastern Europe (США). У цей час стає експертом робочої групи з іноземних інвестицій у Консультаційній раді при Президенті України (2005-2007 рр.).

У 2007-2009 рр. є директором з продажу в корпоративному сегменті Microsoft Україна, а в 2009-2014 рр. – її генеральним директором. Під його керівництвом Microsoft Україна неодноразово було назване одним з найуспішніших підрозділів Microsoft у світі (у 2011 р. – найкращим у світі).

У 2013 р. Дмитро Шимків зайняв 10 місце в рейтингу «100 найкращих топ-менеджерів України» від Інвестгазети. Зараз входить в Організацію молодих президентів (Young Presidents’ Organization – глобальну мережу молодих керівників компаній) та в правління Американської торгівельної палати України, в Раду AIESEC в Україні та у правління Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)