Світові тенденції розвитку альтернативної енергетики. Досвід Європейського Союзу та Китаю

Запрошуємо МІМівців та їхніх друзів на зустріч з видатним німецьким фізиком, розробником моделі «зеленого тарифу» у Європі Хансом-Йозефом Феллом.

Дата: 4 лютого 2015р. о 18:00

Місце проведення:  бізнес-школа МІМ-Київ, м. Київ, вул. Шулявська, 10/12 В.

Формат заходу - виступ спікера, панельна дискусія, відповіді на запитання.

Мета заходу - обговорення практичних питань реалізації енергоефективних проектів, фінансових механізмів та програм зі стимулювання енергозбереження та використання ВДЕ, а також практики інших країн.

На заході будуть розглянуті актуальні питання законотворчості та ефективної взаємодії бізнесу і влади, а також буде складена резолюція по результатам роботи.

Учасники події – представники влади, депутати Верховної ради України, МІМівіці та їхні друзі.

Подія відбудеться за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «За енергетичну незалежність України» та за особистою участю Першого заступника голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського.

Попередня реєстрація обов’язкова для всіх за посиланням.

Довідки

Ханс-Йозеф Фелл, німецький фізик, створив систему «зелених» тарифів, що дозволила Німеччині за останнє десятиліття збільшити частку альтернативних джерел в енергобалансі країни майже вчетверо - до 22%. Екс-депутат Бундестагу (одна з двох палат німецького парламенту), президент «Energy Watch Group» (асоціація експертної групи вчених та парламентаріїв, що досліджує стійкі концепції світового енергозабезпечення) та автор книги «Global Cooling – Strategies for climate protection».

Зелений тариф (в англійській мові зазвичай використовується термін Feed-in tariff) - економічний механізм, спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлюваною енергетикою.

Цитати з виступів спікера в Україні: 

«Україна не матиме жодного шансу знизити енергозалежність, якщо не створюватиме умови для диверсифікації джерел отримання енергії. Ми не можемо вирішити проблеми, які наразі існують в сфері газу, без альтернативної енергетики».

«...стратегія розвитку альтернативної енергетики – це стратегія розвитку бізнесу, економіки та країни в цілому»..

«За 10 років за умов створення відповідного законодавства Україна має всі шанси стати повністю незалежною від імпорту енергоносіїв з Росії»

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)