«Виклики часу: експертний погляд» - Святослав Вакарчук

Коли – п’ятниця, 11 квітня 2014 року, МІМ-Київ, конференц-зал.

Початок о 19.00.

Ми продовжуємо серію зустрічей у бізнес-школі МІМ-Київ «Виклики часу: експертний погляд». Під час зустрічей відомі, успішні представники різних сфер бізнесу, культури, політики тощо дискутують з МІМівськими випускниками та слухачами на суспільно важливі теми, обговорюють виклики та можливості для власного розвитку, розвитку свого бізнесу та майбутнього країни.

Гість МІМівської спільноти цього разу – відомий музикант, громадський діяч, давній друг та партнер МІМу Святослав Вакарчук. «Хочеш змінити світ - зміни себе» та «Не чекай на диво - зроби сам. В тебе це вийде краще!» саме ці тези стануть темою зустрічі. Також у вас буде можливість подискутувати зі Святославом про шляхи зміни себе та світу, розвитку нашої держави та визначення національної ідеї України.

Реєстрація закінчена.

Формат: клубний МІМівець+1 (кожен випускник чи слухач МІМу може привести з собою одного друга) – попередня реєстрація є обов’язковою для всіх.

Звертаємо вашу увагу: кількість місць обмежено, реєстрацію може бути припинено у будь-який момент. Розраховуємо на ваше розуміння.

Довідка про гостя

Святослав Вакарчук – музикант, лідер гурту «Океан Ельзи», що неодноразово визнавався музичними критиками та публікою як найкращий рок-гурт СНД та Східної Європи. Активний громадський діяч. Протягом багатьох років входить до щорічного рейтингу топ-100 найвпливовіших та найвідоміших людей в Україні за версією журналу «Корреспондент».

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)