Майстерні бізнесу: 19.07.16. Старт бізнесу у кризу: МІМівці діляться досвідом

Дата та час: 19 липня, вівторок, 19:00

Формат заходу: відкритий

Реєстрація

19 червня запрошуємо до МІМ-Київ на Майстерні бізнесу «Старт бізнесу у кризу: МІМівці діляться досвідом» з підприємцями Артемом Шевченко, Андрієм Озейчуком та Любов’ю Цимбал.

Будемо говорити про досвід переходу з крупного бізнесу до малого та стратегії розвитку компанії – спікери поділяться досвідом і розкажуть про свої fuckups у попередніх компаніях. Ще одна тема зустрічі – парадокси. Зокрема, Артем Шевченко розкаже про процвітання магазину хутра в період кризи і банкрутство у той же період мережі стокових магазинів.

Захід буде цікавий та корисний підприємцям, управлінцям, топ-менеджерам, а також всім, кого цікавить тема підприємництва та побудування власного бізнесу.

Спікери:

 

Артем Шевченко (випускник МІМ-Київ, PMD 2004) – співвласник мережі «Ваша Шуба», магазину масажного обладнання «Релакс» та стартапу мультибрендового одягу.

Навчався в Україні, США та Англії. Пройшов шлях від аналітика до керівника, і в 2008 році пішов у свій бізнес. Працював над такими проектами, як салон краси, ресторан, рекрутинг, онлайн-магазин.

 

 

 

 

 

Любов Цимбал (студент МІМ-Київ, SE MBA 2017) – засновник і генеральний директор компанії «Група Фінансових Рішень». Має великий досвід роботи у фінансовій сфері – 26 років. З 1989 по 2000 роки працювала на різних позиціях в «Укрсоцбанку». З 2000 року – начальник відділу контролінгу Миколаївського пивзаводу «Янтар», з 2005 – фінансовий директор Чернігівського пивкомбінату «Десна». З 2010 по 2012 очолювала фінансовий департамент групи компаній «Альба Україна». З 2012 по 2015 рік – фінансовий директор, голова фінансово-аудиторського комітету компанії «Октава Капітал» (керуюча компанія для компаній «Інком», «Датагруп», «Мегатрейд» та ін.).

Двічі входила до списку кращих фінансових директорів за версією журналу «Фінансист» (ТОП-20 в 2013 році і ТОП-10 в 2014 році).

 

 

 

Андрій Озейчук (випускник МІМ-Київ, МВА 2010) – засновник компанії «Раута Груп», співзасновник «Ковлар Груп», член ради директорів асоціації «Український Центр Сталевого Будівництва».

Навчався в Україні, США та Фінляндії. Починав кар’єру з посади будівельного різноробочого та інженера, виріс з рівня асистента менеджера з продажу до бізнес-директора в міжнародному концерні RUUKKI.

З 2014 року розвиває бізнес з нуля у сфері інжинірингу, проектування, виробництва будівельних матеріалів, а також імпорту-експорту будівельних конструкцій. В перший рік роботи компанія вийшла на рівень середнього бізнесу, реалізуючи проекти з компаніями Novus, Епіцентр та ін.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)