Майстерні бізнесу: 09.12.16 Управлінські переговорні поєдинки за технологією Володимира Тарасова

Дата та час: 9 грудня о 19.00 в МІМ-Київ

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ (вул.Шулявська 10/12-В)

Тема: Управлінські переговорні поєдинки за технологією Володмира Тарасова

Умови участі: участь безкоштовно (пілотна зустріч)

Формат зустріч: МІМвець+1

Модератор: Володимир Рогов (МВА 2003)

Експерти: Юрій Сивицький, Євгенія Дубінська

 

Реєстрацію завершено

 

 

Довідка

Володимир Тарасов (Естонія) - соціальний технолог, бізнес-тренер, автор і розробник ділових ігор і тренінгів. Засновник «Талліннської школи менеджерів» .

Технологія Володимира Тарасова "Управлінський поєдинок".

У спеціально-створених ігрових умовах учасники тренують навички управління і переговорів. Ділова гра проходить у форматі "активного діалогу", в якому учасники діалогу виступають в певних ролях в заданій конфліктної ситуації. Кожен з гравців веде переговори до досягнення своєї мети. Перемогу гравця визначають судді, об'єднані в три колегії: ті, що наймаються на роботу, ті, що відправляють на переговори, та ті, що довіряють власність (управління бізнесом). Судді коментують своє рішення. Таким чином, гравці отримують унікальний якісний зворотний зв'язок по вирішенню запропонованої ділової ситуації.

Звичайно, реальні переговори відрізняються від поєдинку. Але помилки, що люди роблять на управлінських поєдинках - ці типові помилки, які вони роблять і в реальних переговорах. Участь навіть в управлінських переговорних поєдинках допоможе побачити свої улюблені помилки і вдосконалити свої управлінські навички.

 

Юрій Сивицький- Член Наглядової ради IT-консорціуму Intecracy Group. У бізнесі - з 1991 року. У 1995 році разом з групою партнерів, серед яких - кілька випускників МІМ-Київ - зокрема, Антон Марреро, заснував ЗАТ «Софтлайн». Закінчив МВА-програму в МІМ-Київ в 1994 році. Є одним з ініціаторів створення профільної асоціації IT Ukraine, глава асоціації роботодавців IT-галузі Київського регіону.

 

 

 

Євгенія Дубінська - президент холдингу "Best Business Group", до складу якого входить понад 10-ти самостійних бізнесів. Пройшовши професійний шлях від підприємця до власника холдингу, головним своїм завданням зараз вважає діяльність, яка дозволить поліпшити якість життя своїх співвітчизників і України як держави. Пріоритет діяльності холдингу сьогодні віддається сфері ЖКГ: активно впроваджуються проекти і залучаються інвестиції для модернізації систем теплопостачання, енергосервісу, управління житловим фондом і т.д.. Євгенія підтримує політику відкритості та реформ, вважаючи, що Україна може і здатна стати процвітаючою країною при грамотному і чесному управлінні. Громадський діяч, меценат і інвестор. Експерт українського IT співтовариства; ангел, що підтримує українські start-up проекти. Випускник МІМ-Київ за програмами SE MBA 2015 року, DBA 2016.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)