Майстерні бізнесу: 16.09.10: Відкрита лекція доктора Сесілі Друкер, доньки гуру менеджменту та успішного підприємця Пітера Друкера

П’ять запитань від Сесілі Друкер підприємцям у МІМ-Київ

Внутрішній діалог підприємця і п’ять головних запитань до власного бізнесу – «серце» лекцій доктора Сесілі Друкер. 16 вересня 2010 року о 19.00 з донькою гуру менеджменту та успішного підприємця Пітера Друкера познайомилися і учасники спеціального засідання «Майстерень бізнесу» у МІМ-Київ. На початку зустрічі президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова говорила про особливе значення цієї зустрічі для студентів та випускників бізнес-школи. Адже присутні отримали нагоду дізнатися про свіжі ідеї зі світового бізнесу та «приміряти» їх на наші реалії. Отже, під час обговорення стратегії стартапів з пані Друкер гості «Мастерень бізнесу» одержали відповіді на найважливіші запитання, що виникають у бізнесменів-початківців:

- Яка місія моєї компанії або яку проблему вирішить мій продукт або послуга?
- Хто мій клієнт або чи знає мій клієнт, що у нього є проблема, яку вирішує мій продукт?
- Хто мої конкуренти, або хто ще намагається вирішити цю ж проблему?
- Хто мені для цього потрібен, або яких навичок та кваліфікації бракує для створення успішної компанії?
- Скільки коштує успіх моєї нової компанії?

Як наголосила д-р Сесілі Друкер, саме відповіді на ці п’ять головних запитань дозволять підприємцю не лише оцінити шанси досягнення швидкого успіху, а й прорахувати можливі ризики та виклики. Адже, як свого часу висловився Марк Твен і з чим погоджується пані Друкер, - «двадцять років потому ви пам’ятатимете те, що не зробили, а не те, що зробили».

Фоторепортаж

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)