Майстерні бізнесу: 06.03.17 Управлінські переговорні поєдинки за технологією Володимира Тарасова

Дата та час: 6 березня о 19.00 в МІМ-Київ

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ (вул.Шулявська 10/12-В)

Тема: Управлінські переговорні поєдинки за технологією Володмира Тарасова

Умови участі: участь безкоштовно

Формат зустріч: відкритий

Модератор: Володимир Рогов (МВА 2003)

 

Реєстрацію завершено

 

 

Довідка

Володимир Тарасов (Естонія) - соціальний технолог, бізнес-тренер, автор і розробник ділових ігор і тренінгів. Засновник «Талліннської школи менеджерів» .

Технологія Володимира Тарасова "Управлінський поєдинок".

У спеціально-створених ігрових умовах учасники тренують навички управління і переговорів. Ділова гра проходить у форматі "активного діалогу", в якому учасники діалогу виступають в певних ролях в заданій конфліктної ситуації. Кожен з гравців веде переговори до досягнення своєї мети. Перемогу гравця визначають судді, об'єднані в три колегії: ті, що наймаються на роботу, ті, що відправляють на переговори, та ті, що довіряють власність (управління бізнесом). Судді коментують своє рішення. Таким чином, гравці отримують унікальний якісний зворотний зв'язок по вирішенню запропонованої ділової ситуації.

Звичайно, реальні переговори відрізняються від поєдинку. Але помилки, що люди роблять на управлінських поєдинках - ці типові помилки, які вони роблять і в реальних переговорах. Участь навіть в управлінських переговорних поєдинках допоможе побачити свої улюблені помилки і вдосконалити свої управлінські навички.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)