Майстерні бізнесу: 16.02.16. Мотивація персоналу, практичні аспекти

Дата та час проведення: 16 лютого, вівторок, 19:00

Формат: МІМівець +1

РЕЄСТРАЦІЯ

Павло Грінішин: «Не сумою єдиною…» - секрети нематеріальної мотивації

  1. Незалежно від напрямку діяльності підприємства та кількості співробітників у компанії, рано чи пізно кожен керівник спіткається з «колективною хворобою» - відсутністю натхнення та мотивації.
  2. Дисциплінарні методи? Штрафи? Непопулярні рішення? Все це працює, але недовго, і не допоможе повернути людині бажання генерувати нові ідеї.
  3. Нематеріальна мотивація - універсальний інструмент для будь-яких, навіть найбільш нестабільних для підприємницької діяльності часів.
  4. «Проблематики», трудоголіки й творці - хто такі?
  5. Як знайти підхід до різних категорій своїх підлеглих
  6. Систематизувати підходи до оцінки ефективності роботи та отримання відповідного "нематеріального" мотиваційного пакета кожним співробітником компанії.

Олена Ламанова: Мотивація себе і персоналу на роботу з повною віддачею: досвід минулих століть на службі сучасного підприємця

  1. «Мотивація» і «стимулювання» - у чому різниця понять та чому важливо їх розрізняти
  2. Розгляд двох класичних кейсів у розрізі аналізу підходів до мотивації. Чому часто саме тактики мотивації забезпечують бізнесу перемогу в конкурентній боротьбі?
  3. Які саме – і класичні, і інноваційні підходи – працюють найбільш ефективно у сучасному українському бізнесі? Яку еволюцію пережило уявлення про мотивацію і які його риси сьогодні?
  4. Що насамперед треба знати про мотивацію підприємцю сьогодні в Україні?


Довідка про спікерів

Павло Грінішин

Практик управління в сфері індустрії краси , підприємницький стаж 16 років.Реалізував понад 30 проектів по запуску підприємств індустрії краси . Автор декількох моделей бізнес-планів підприємств індустрії краси , навчальних програм по сервісу , продажам , управління персоналом і салонами краси. Провів понад 300 тренінгів для власників , інвесторів і співробітників салонів краси і СПА. З листопада 2015 - founder керуючої компанії GRINISHYN До того - старший партнер « Салонний маркетинг», співавтор і викладач Школи директорів Beauty Salon Boss ™ " Співавтор книги "ІДЕАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР САЛОНУ КРАСИ" (2015) та  понад 50 статей для видань про індустрію краси.

Олена Ламанова

Експерт ринку навчання, керівник освітніх проектів, професійний бізнес – тренер. Освіта - Камчатський державний університет ім. В. Берінга,   Бізнес - Школа МІМ Київ (PMD Marketing 2015). Власник і директор освітнього центру «Trillium®» (Київ). У сфері навчання – 24 роки,  в HR - сфері - 13, спеціалізується на питаннях самомотивації керівників, мотивації та розвитку персоналу .
Досвід підприємницької діяльності в Україні - 6 років. Переможець Всеукраїнського конкурсу для бізнес - леді «Підприємницький талант України-2013» у категорії «Сімейні традиції в бізнесі». Постійно запрошений експерт ЗМІ з питань побудови взаємин у сімейному бізнесі. Автор багатьох статей про роботу з персоналом, навчання, сімейний бізнес та підприємництво.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)