Майстерні бізнесу: 26.02.15 Новий рівень легалізації бізнесу як необхідний етап виживання та розвитку в період змін

26 лютого у 19.00 у МІМ-Київ на Майстернях бізнесу будуть обговорювати актуальні підходи до легалізації бізнесу, а саме – новий рівень легалізації бізнесу як необхідний етап виживання та розвитку в період змін.

Передмова

Бізнес в очах держави – злодії, держава в очах бізнесу – корупціонер!

На сьогодні реалії ведення бізнесу в Україні такі, що власники більшість свого часу змушені думати не про те, як вижити і розвиватися в період постійної фінансової кризи і війни, а доволі часто – про те, як захищати себе, працівників, офіс, активи від системного тиску з боку державних органів. 

Україна стала найбільшою державою за обсягом боргів відносно ВВП в Європі. Цілком природно, що основні кредитори держави хочуть контролювати цільове використання фінансових ресурсів в економіці країни. Очевидним фактором є те, що держава на грані дефолту. Керівництво держави вимушене приймати дуже жорсткий пакет законів, щоб збільшити податкове навантаження на бізнес і кінцевого споживача.

До чого готуватись реальному сектору економіки?

Власникам і керівникам варто проаналізувати свій бізнес на предмет легальності для можливості роботи на нових ринках збуту і готовності тримати «оборону» з боку контролюючих і правоохоронних органів.

Питання, що будуть розглядатися:

 • Які приховані ризики для бізнесу містить податкова реформа?
 • Якими методами блокуватиметься операційна діяльність підприємств зі сторони Державної Фіскальної служби України та правоохоронних органів?
 • Чому оптимізація через конвертаційні центри в звичній формі нестиме підвищені ризики як для директора так і для товариства в цілому?
 • Які ймовірні ризики кримінальної відповідальності для юридичної особи та директора і які наслідки це матиме для власника бізнесу та його активів?  

У фокусі обговорення:

 1. Показники держбюджету України на початок 2015 р. - як Мінфін планує скоротити дефіцит за рахунок реального сектору.
 2. Податкова реформа чи податкова афера? Зміни податкової політики очима бізнесу.
 3. Що потрібно знати підприємцю про неочевидні ризики податкового компромісу?
 4. Чому оптимізація в колишньому вигляді неможлива?
 5. Легалізація діяльності як необхідний етап виживання та можливості роботи із західними партнерами на Європейському ринку.
 6. Адаптація структури бізнесу під індивідуальну оптимізацію. Які інструменти використовувати?
 7. Межі кримінальної відповідальності розширюються до власників бізнесу і юридичної особи. Як захистити себе і свою компанію?
 8. Аудиторія заходу – МІМівець+1 – тобто кожен МІМівець має можливість взяти з собою одного гостя за умови обв’язкової попередньої реєстрації за посилання 

РЕЄСТРАЦІЯ

Довідка про спікерів:

Анатолій Кужель - засновник і директор консалтингової компанії «De Facto», член Узгоджувальної комісії щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування при Асоціації платників податків України, член громадської Ради при Державній Фіскальній службі України.

Олександр Смирнов - адвокат, керівник податкової практики консалтингової компанії «De Facto».

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)