Майстерні бізнесу: 07.07.15 Управління кредитом, ризики і стратегія бізнесу

Дата та час проведення: 7 липня, 19:00

Формат: відкритий

Тема - Управління кредитом, ризики і стратегія бізнесу

Спікер - Андрій Січка (Швейцарія)

РЕЄСТРАЦІЯ

Питання, що будуть обговорюватись:

1.  Кредитування як інструмент підтримки продаж і забезпечення оплат

2.  Кредитна політика і стратегія компанії

3.  Проблеми і методики оцінки кредитного ризику

4.  Наука і мистецтво прийняття кредитних рішень

Жодна комерційна операція не може бути здійснена без кредиту. Можливість користуватися товарами та послугами без негайної оплати допомагає збуту і стимулює торгівлю, але водночас породжує кредитний ризик.

Більшість компаній схильні або ігнорувати кредитний ризик, або його перебільшувати, що, на жаль, призводить до фінансових втрат. У найгіршому випадку, компанії, намагаючись виправити поточні помилки, радикально переходять від вкрай ліберальної до жорстко консервативної політики кредитування і навпаки, збільшуючи втрати і поглиблюючи проблему ще більше.

Сучасний бізнес не може дозволити собі вирішувати проблему кредитного ризику за рахунок скорочення обсягів продажу і одночасно не може надмірно ризикувати. Ця дилема вирішується за допомогою збалансованого підходу до кредитування, який спирається на оцінку ризику і платоспроможності контрагентів.

В своєму майстер-классі, міжнародний кредит-менеджер Андрій Січка (Швейцарія) ділиться досвідом застосування методів оцінки кредитних ризиків та кредитних рішень.

Довідка про спікера:

Андрій Січка - міжнародний кредит-менеджер з багаторічним досвідом роботи в бізнесі. Успішно реалізував тренінгові та консалтінгові проекті в JT International, Golder Electronix, Electrolux.

Керуючій партнер Credit Engineering та директор з розвитку Асоціації Кредитних Менеджерів Центральної та Східної  Європи (ACCEE). Член Королівського Інституту Кредитного Менеджменту Великої Британії (CICM) та Асоціації Міжнародних Директорів з кредитування (AICD).

Є автором багатьох поблікацій та презентацій на тему кредитування, а також співавтором східно-європейського видання книги ''Happy Customers Faster Cash’’.

Спікер європейських професійних подій для фінансових директорів та кредитних експертів:

  • CFO event, Сільверстоун, Великобританія, травень 2014
  • CCR Interactive, Лондон, Великобританія, жовтень 2014
  • Credit Matters III, Брно, Чеська Республіка, листопад 2014

Спікер Першої міжнародної конференції закупників від Асоціації Закупників України, Київ, листопад 2014

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)