Майстерні бізнесу: 12.11.13 Усвідомлене керування бізнесом та творчий підхід до управління

12 листопада у МІМ-Київ на Майстернях бізнесу виступлять МІМівські випускники: експерт з ІT- Технологій, член Наглядової ради ІT- Консорціуму Іntecracy Group Антон Марреро та операційний директор ПАО "Лантманнен АКСА" Олена Піскун. та розглянуть особливості творчого підходу до управління.

В рамках заходу разом з Антоном Марреро учасники обговорять особливості усвідомленого керування бізнесом, зокрема:

  • «Круги менеджменту» - внутрішній та зовнішній, що до них відноситься і як це працює. Так звана «прірва» менеджменту – як туди не потрапити та, якщо це все ж таки сталося, - як з неї вибиратися.
  • Як будується комунікація в ефективних командах.
  • Мотивація за життєвими центрами (чакрами).
  • Баланс раціо-емоціо та почуття/ розум у комунікації.
  • Найважче і найважливіше управління – управління собою: різновиди «дхарми», призначення та шляхи досягнення свободи.

З Оленою Піскун МІМівці та гості розглянуть тему «Управління як творчий процес». Тож мова піде про таке:

  • Чому творчість?  Що спільного між управлінням і мистецтвом? Людський ресурс як складний багатогранний «матеріал».
  • Систематизація управлінських процесів (підключаємо формальну логіку, структуруємо, виводимо правила, будуємо моделі управління тощо).
  • Роль особистості керівника в процесі управління (бути послідовним і ніколи не обманювати, у першу чергу - себе).
  • Робота як насолода (якщо робота - джерело натхнення, а не тільки засіб досягнення прибутку, то гроші й так прийдуть).

Реєстрація обов'язкова за посиланням (альтернативна реєстрація)

Довідка про спікерів:

Антон Марреро

Експерт з ІT- Технологій, член Наглядової ради ІT- Консорціуму Іntecracy Group. Випускник МІМ-Київ 2000 року. За його власними словами, не планував займатися бізнесом, але «так склалися життєві обставини».

У 1990-х викладав у КПІ штучний інтелект. У 1995 р. створив першу компанію з розробки програмного забезпечення. Перший контракт компанії був присвячений створенню автоматизованої системи для агропромислової біржі.

"Ми росли разом зі своїми клієнтами, а вони росли разом з нами. Ще тоді я зрозумів, що в бізнесі важливі, у першу чергу, люди. Тому зробив ставку на інтелектуальний капітал: ті партнери по бізнесу, з якими я починав майже 20 років тому - дотепер працюють із мною. Не можна все зробити самому, навіть якщо ти геній, потрібна команда, ефект синергії".

Група була однією з перших, хто одержав дипломи MBA в Україні наприкінці 90-х (загалом у МІМ- Київ - Міжнародному інституті менеджменту - отримали бізнес-освіту кілька десятків співробітників Іntecracy Group, Софтлайн).

Антон із упевненістю говорить, що головне для відкриття своєї справи - не боятися труднощів, які переслідують будь-який бізнес. А ще - важливо розуміти власну відповідальність, адже спочатку від тебе залежить лише власний добробут, але з ростом бізнесу до цього додається й відповідальність за десятки, сотні, навіть й тисячі людей, що працюють у твоєму бізнесі. І в якийсь момент ти розумієш, що працюєш уже зовсім не заради грошей.

Intecracy Group

Іntecracy Group - міжнародний ІT- Консорціум, що працює в сфері високих технологій. Консорціум поєднує 10 ІT- Компаний, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у своєму виді діяльності. Спеціалізація компаній консорціуму - розробка, поставка й впровадження складних програмних продуктів у партнерстві зі світовими лідерами: Mіcrosoft, ІBM, Cіsco, Teradata, Oracle. Компанії консорціуму Іntecracy Group за час своєї роботи реалізували більше 500 проектів практично у всіх галузях промисловості й розробили більше 40 власних спеціальних рішень для великих компаній, банків, державних установ.

Компанії консорціуму: Softengi, softengi.com., IQusion, iqusion.com, Global Intecraty, globalintecraty.com. InBASE, inbase.com.ua., Центр мобільного сервісу, cms.intecracy.com, Софтлайн мобільні системи, www.smsprom.com.ua, SL Global Service, sgs4business.com. Data Management, datamanagement.com.ua, Global Spade, globalspade.com. Volia Software, volia-software.com.

Олена Піскун

З 2005 р. по сьогодні  - операційний директор ПАО "Лантманнен АКСА" (TM "Start!", "AXA", "AMO"). Випускниця програми МВА МІМ-Київ 2007. У минулому – генеральний директор ТОВ "Корн-Імпульс" (Малинський маслосирзавод, м. Малин), виконавчий директор ТОВ "Українські Промислові Ресурси",

м. Донецьк (ТМ "Аура", "Сонечко", "Максима", "Агу").

У виробництві й логістиці – з 1999 р. Олена Піскун відома тим, що, очоливши виробничий департамент компанії Лантманнен АКСА, вдвічі збільшила обсяг виробництва сухих сніданків за рахунок нового підходу до менеджменту.

Олені вдалося вирішити найбільшу проблему підприємства - недопоставки продукції замовникам. Для цього не довелося кардинально оновлювати обладнання, при цьому персонал навіть скоротили. Піскун впоралася із завданням завдяки навчанню менеджерів середньої ланки, в тому числі за кордоном, а також перегляду виробничих процесів і грамотній розстановці людей. Відома ефективним  використанням японської філософії «кайдзен» на виробництві.

ПАО "Лантманнен Акса": один з лідерів ринку сухих сніданків України й країн колишнього СНД. Підприємство є частиною шведського агропромислового концерну "Lantmannen".

Як виробник сухих сніданків підприємство існує з 1989 р., частиною концерну "Lantmannen" підприємство стало в 2000 р. Концерн "Lantmannen" представлений у 18 країнах світу. Загальна чисельність співробітників  - більше 10 000.

Управлінська екскурсія для МІМівців від компанії «Лантманнен Акса» (ТМ START! та АХА)

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)