Семінар присвячений фондовому ринку України

У МІМ-Київ відбувся семінар з фондового ринку України

14 червня в Бізнес-школі МІМ-Київ пройшов семінар на тему – «Фондовий ринок: що потрібно знати сучасному інвестору». Про те, як виглядає фондовий ринок України сьогодні, в якому він стані та які є перспективи – розповів Дмитро Ісупов, Керуючий Директор «Драгон Есет Менеджмент». Зокрема, спікер зазначив, що інвестування у фінансові активи зараз є ліквідним і затрати – нижчі, ніж у випадку купівлі землі чи квартири. При цьому є фактори, що свідчать про розвиток вітчизняного фондового ринку, серед яких: розвиток економіки, проведення пенсійної реформи та приватизаційні процеси, а також наявність інституціональних та приватних інвесторів. І хоча фондовий ринок  України тільки розвивається – заробляти на ньому  можна, і знати, як це робити – корисно. Тож на думку пана Ісупова, пайові інвестиційні фонди сьогодні є реальною альтернативою банківським депозитам.

Дмитро Зозуля, Директор з продажів «Драгон Есет Менеджмент» та випускник МІМ-Київ (МВА 2009) розкрив практичні аспекти діяльності пайового інвестиційного фонду (ПІФ), що мають допомогти інвестору - початківцю. Зокрема, як  функціонують Компанії з управління активами та які переваги у порівнянні з іншими методами інвестування має ПІФ. Останній підійде тим, хто не має досвіду та навичок самостійного інвестування за допомогою інструментів фондового ринку, часу та коштів для формування власного портфелю. У такого виду інвестування є свої переваги: високий рівень ліквідності, професіональне управління активами, відсутність конфлікту інтересів (ПІФ заробляє від прибутку інвестора, а не від комісії), невеликий податок на прибуток та відсутність часових затрат. При цьому можна обрати консервативну, агресивну чи збалансовану стратегію – залежно від ступеня ризику, на який готовий піти інвестор.

Резюмуючи, пан Зозуля зазначив, що ризики існують завжди. Для їхнього зменшення, приватний інвестор має відповідально підійти до процесу обрання компанії - партнера, проаналізувавши при цьому як компанія пройшла через кризу. 

Організатори:

МІМ - Київ – бізнес - школа, що реалізує освітні програми для власників і топ-менеджерів компаній (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані й корпоративні програми. За 22 роки існування МІМ - Київ випустив понад 4000 менеджерів, що займають управлінські позиції в провідних українських і міжнародних компаніях.

«Драгон Есет Менеджмент» спеціалізується на управлінні активами та є партнером інвестиційного банку Драгон Капітал. Компанія надає можливість приватним інвесторам, пенсійним фондам, страховим компаніям та банкам інвестувати кошти, використовуючи інструменти фондового ринку України.

Фоторепортаж