Технології управління 2.0. Комплексні комунікації в онлайні. 10 правил ефективності

Дата: 12 травня о 19.00

Тема: Комплексні комунікації в онлайні. 10 правил ефективності

Аудиторія заходу: МІМівець+1

РЕЄСТРАЦІЯ

Ми живемо у сучасному світі, де комунікації вирішують якщо не все, то майже все. Онлайн-простір займає все більш вагомі позиції у спілкуванні людей як один з одним, так і з компаніями. І кожному з нас важливо навчитися ефективно будувати онлайн-спілкування для рішення найрізноманітніших задач: від спілкування з друзями до розвитку власного бізнесу.

На семінарі слухачі отримають практичні поради про те, як вибудувати онлайн-комунікації в єдину систему. Основний акцент – комунікації у соціальних мережах на прикладі Facebook.

Також розглянемо різні інструменти онлайн-комунікацій та поговоримо про те, як зв’язати їх в одне ціле для отримання синергетичного ефекту. Особливу увагу буде приділено контенту: що, як, коли і для чого публікувати у мережі. Розберемось, як грамотно використовувати Facebook для досягнення своїх цілей. 

Спікер - Ольга Філіна, директор по роботі з клієнтами Агентства маркетингових комунікацій URBANIST, керівник напрямку SMM в Isaac Pintosevich Systems, автор книги "Facebook-ефект для бізнесу та самопіару" - www.fbprosto.com

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)