Технології управління 2.0. Японська філософія КАЙДЗЕН - основа бізнес-процесів

Думай нестандартно. Якщо щось добре працює , намагайся знайти спосіб,

щоб воно запрацювало ще краще

Масаакі Імаі

МІМ-Київ спільно з КАЙДЗЕН Клубом в Україні за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ « Київський політехнічний інститут» проводить відкритий семінар на тему:

"Японська філософія КАЙДЗЕН - основа бізнес-процесів"

 

Дата: 27 жовтня, вівторок

Час: 19:00 - 21:00

Місце проведення: Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) за адресою: м.Київ, вул. Шулявська, 10 / 12в (3 хв. Від м. Політехнічний інститут)

Реєстрація

На цьому семінарі українські лектори ознайомлять учасників з необхідністю впровадження філософії КАЙДЗЕН на підприємствах не тільки виробничого типу. Представники українського бізнесу, що успішно впроваджують бережливе виробництво у себе в компаніях, поділяться своїм досвідом реалізації філософії постійних покращень і розкажуть про типові проблеми, які виникають при цьому і як з ними боротися.

Цільова аудиторія: бізнес-спільнота МІМ-Київ та КАЙДЗЕН Клубу.

Спікери:

 

Владислав РАССУЛОВ

Віце-президент Концерну «Укрросметал » , практик антикризового управління, проектний менеджер ( IPMA , А), Сертифікований ПРАКТИК з Бережливого виробництва.

 

Тема доповіді: Як і з чого починати впровадження бережливого виробництва

Ігор СНІТІВКЕР

Комерційний директор SweetLand Production Group з 2014р . , До 2014 р працював директором з експорту АртМеталлФурнітура . Випускник програми JICA .

 

Тема доповіді: КАЙДЗЕН у невиробничій сфері 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)