Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН

"Справжній керівник повинен робити вигляд,

що не знає, як досягти мети"

   директор Sony - Акіо МОРІТА

КАЙДЗЕН Клуб в Україні разом з Міжнародним інститутом менеджменту  за підтримкою Українсько-Японського Центра НТУУ "Київський політехнічний інститут" і представників українського бізнесу, організовує відкритий семінар з серії «Технології управління 2.0.» на тему:

"Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН"

Дата: 29 жовтня 2014 р, середа

Час: 19:00 - 21:00

Місце проведення: Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) за адресою: м. Київ, вул. Шулявська, 10/12в (3 хв. від м. Політехнічний інститут)

На цьому семінарі українські лектори ознайомлять учасників з основними поняттями, принципами, інструментами КАЙДЗЕН і розкажуть, де і як можна застосувати філософію "постійного вдосконалювання". Топ-менеджери українських компаній, що пройшли стажування у Японії, познайомлять з практикою впровадження концепції КАЙДЗЕН у своїх компаніях, труднощах і результатах від втілення системи КАЙДЗЕН, а також про подальші перспективи.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, менеджери.

Аудиторія події – МІМівець+1

Реєстрація

Спікери:

 

Костянтин ГАВРИЛЮК

Голова правління й директор виробництва "Елопак-Фастів", у компанії працює з 1997 р. Випускник програми Японського Агентства  Міжнародного Співробітництва (JІCA).

Випускник програми МВА МІМ-Київ 2009.

Олена ПІСКУН

Операційний директор ПАТ "Лантманнен АКСА" (ТМ "Start", "AXA") з 2005 р. До цього працювала генеральним директором Малинського маслосирзаводу,  виконавчим директором ВАТ "Українськї Промислові Ресурси", м. Донецьк. У виробництві й логістиці з 2000 р. Випускниця програми "Toyota Productіon System Traіnіng" ( Японія) й програми МВА МІМ-Київ 2007. Central and East European Management Development Association (CEEMAN)