PwC в МІМ-Київ: Оцінка вартості компанії

27 листопада в Бізнес-школі МІМ-Київ відбулася традиційна зустріч в форматі «Технології управління 2.0». Цього разу МІМівці спілкувались  на тему оцінки вартості компанії з представниками відділу корпоративних фінансів PwC Україна: Андреасом Пфайлем, Віктором Нобіузом та Ігорем Яремчуком.

У рамках заходу учасники розглянули підходи до оцінки вартості бізнесу, а також можливості застосування певних методологічних підходів у різних умовах та сферах вітчизняної економіки, в конкретних ситуаціях сьогоднішнього ринку. 

Захід відвідали випускники та слухачі МІМ-Київ – представники компаній: Philip Morris Ukraine, Xerox Ukraine, OTP Factoring, Pernod Ricard Ukraine, Ruukki Ukraine, «Евросеть», Укртранснафта, Фармак, Енергоатом, Терра Фуд, MTI, Артеріум, Датагруп, ТНК-Транс, Банк Кредит Дніпро, Південкомбанк, Укрексімбанк,  Альфа-Банк , Банк Фінанси та Кредит, ING Банк Україна, Банк Хрещатик та ін.

Ліна Хасан-Бек, професор кафедри бізнес-адміністрування МІМ-Київ, щодо заходу:

«Спікери говорили про те, чим вони безпосередньо займаються – а це завжди корисно. Захід пройшов на високому рівні. Бо МІМівці – це аудиторія, яка готова слухати високопрофесійні речі. Думаю, спікери також це відчули. Питання, які задавали слухачі, базувалися на глибокому  розумінні суті оцінки вартості бізнесу.

А ще, випускники вкотре переконалися, що методики, концепції та бачення, про які ми говоримо в МІМі – це ті інструменти, якими користуються найвідоміші консалтингові компанії в сфері фінансів, зокрема і PwC. Приємно було бачити, що аудиторія не має жодних уточнюючих питань щодо методологічних підходів, запропонованих спікерами».

Відгуки випускників МІМ-Київ:

«Зустріч з представниками PwC для мене була цікава тим, що я отримав концентрований підхід до оцінки бізнесу, який рекомендований до використання однією з компаній «великої четвірки». Найближчим часомпланую провести оцінку компанії, на яку працюю, з метою перевірки отриманих знань».

Григорій Носко, фінансовий директор "Колос", слухач програми Senior Executive MBA 2013.

 «Безперечно корисний вечір. Спікери нагадали деякі методики, які після випуску з бізнес-школи, без постійної практики, забуваються. Мене цікавили питання поглинання. Трохи не вистачило прикладів оцінок реальних українських компаній. Але тут варто враховувати нестабільний економічний клімат країни. Думаю, таких конкретних ситуацій продажів бізнесу у нас зараз, на жаль, досить мало. Та, коли почнеться час активних операцій зі злиттів та поглинань, – в МІМівців буде до кого звернутися з оцінкою свого бізнесу».

Геннадій Руденко, директор "Партнер Девелопмент", випускник програми Senior
Executive MBA 20
08.

Фотографії з заходу можна переглянути за посиланням.

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)