«Технології управління 2.0» з Борисом Старинським (ІНТАЛЄВ)

Тема заходу: Як знайти і здолати обмеження бізнесу?  Практика управління ресурсами компанії по ТОС.     

24 липня, вівторок, 19.00.

Теорії Обмежень Систем (ТОС) отримала визнання в багатьох країнах світу, як потужний засіб підвищення економічної ефективності підприємств. За 30 років існування Теорії, тисячі компаній в десятках країн світу довели це своїми успіхами. Творець і розробник основних ідей Теорії- ізраїльський фізик д-р Еліяху Голдратт.    

Суть Теорії обмежень в тому, що вона дозволяє знайти вузькі вузькі місця в бізнесі - «обмеження», які не дозволяють підприємству розвиватися як єдиній системі; дає практичні інструменти для подолання цих обмежень.  

На зустрічі ми розглянемо:

• Основні принципи ТОС і огляд вирішень ТОС для різних видів діяльності

• Як змінити управлінський облік в компанії по принципах ТОС 

• Розглянемо та обговоримо приклад вживання методів ТОС в дистриб'юторській компанії, що зіткнулася з гострим браком оборотних коштів

Участь є безкоштовною, реєстрація обов'язкова за посиланням.

Довідка про спікера:

Борис Старинський – керуючий партнер ГК «ІНТАЛЄВ»

Відомий консультант по підвищенню прибутковості бізнесу провідних гравців українського ринку (більше 150 проектів, серед них ФК "Шахтар", телеканал "Інтер", ЗАТ «Креатив», "Комплекс Агромарс" (ТМ Гаврилівські курчата), КУА "ТЕКТ", ТОВ "Евротек" і ін.). Фанат оптимізації бізнесу і процесів (у колекції більше 100 методів оптимізації);

пройшов повний курс навчання у «Goldratt Schools»; неодноразовий переможець рейтингу "ТОП-100. Кращі топ-менеджери України»; власник низки бізнесів; головний ідеолог і провідник ідей підвищення якості бізнесу В. Ед. Демінга в Україні.

Довідка про організаторів:

МІМ-Київ– бізнес-школа, що з 1989 року реалізує освітні програми для власників і топ-менеджерів компаній (SE МВА, МВА, PMD). Це також «середовище розвитку» для його випускників, місце зустрічей із лідерами бізнесу та суспільства, пошуку нових ідей, обміну досвідом та клубного спілкування. Спільнота випускників налічує понад 4000 менеджерів та власників бізнесу.

Група компаній «ІНТАЛЄВ» – міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на впровадженні сучасних систем управління бізнесом; зокрема автоматизації в галузі стратегічного, процесного та фінансового управління.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)