Зустріч у форматі "Технології управління 2.0". Побудова комплексної системи управління бізнесом

12 липня у МІМ-Київ пройшла чергова зустріч у форматі «Технологія управління 2.0». Захід зібрав випускників, слухачів та гостей МІМ-Київ, зацікавлених у побудові комплексної системи управління бізнесом.

Борис Старинський, Керуючий партнер компанії «ІНТАЛЄВ» розповів про еволюцію підходів до системи управління. Учасники дізнались, що вести оперативний, бухгалтерський та управлінський обліки й бюджетне планування – недостатньо для ефективного управління бізнесом. Оскільки така система не відображає фактори, які впливають на появу негативних трендів,а значить – не дає змоги керівництву вчасно відреагувати та запобігти цьому. Виявити ці попереджувальні сигнали допомагає система Ключових показників ефективності (КПЕ). Як зазначив пан Старинський, управляти результатами можна лише  за допомогою випереджаючих показників, які відображають залежність фінансових результатів від дій працівника.

Спікер також наголосив, що у бізнесі – як на війні, – перемагає той, хто має чітку стратегію. Однією із своєрідних «карт дій» для успішної реалізації бізнес-стратегії є система збалансованих показників. При цьому спершу важливо врахувати стан ринку та потреби клієнтів, усвідомити власну конкурентну перевагу. За словами спікера, саме на базі цього слід вибудовувати усі процеси в компанії та наймати працівників із відповідною кваліфікацією.

В ході зустрічі учасники також дізнались про те, які альтернативні системи управління існують сьогодні, та який підхід до автоматизації систем управління є найефективніший для нинішніх українських реалій. І отримали кілька цінних професійних порад для розвитку власного бізнесу.

 

Фоторепортаж зустрічі

Спікер:

Борис Старинський – Керуючий партнер українського офісу ГК «ІНТАЛЄВ» «ІНТАЛЄВ», власник кількох бізнесів. Очолював понад 150 проектів з оптимізації систем управління підприємством, а також стратегічного, процесного та бюджетного планування в Україні та Росії.

Довідка про компанію:

Група компаній «ІНТАЛЄВ» – міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на впровадженні сучасних систем управління бізнесом; зокрема автоматизації в галузі стратегічного, процесного та фінансового управління.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)