Зустріч у форматі "Технології управління 2.0". Маркетинг в соціальних медіа.

24 жовтня, четвер,19:00, Бізнес-школа МІМ-Київ.

Спікер: Віта Кравчук — експерт у сфері маркетингу у соціальних мережах, розробки та реалізації стратегій маркетингових комунікацій та продажів у соціальних мережах у В2В та В2С сферах.

Про що піде мова:

Топ-менеджери й керівники компаній часто недооцінюють можливості соцмереж. А там є так багато корисних для бізнесу й для керівника інструментів. В ході мастер-класу ми розглянемо як просувати свій власний бренд чи можливе й чи потрібне Вашій компанії просування у соцмережах/ специфіка для різних сфер бізнесу як працюють соцмережі: facebook, Linkedin, Одноклассники: неочікувані факти стратегії коммунікації у соцмережах для B2B|B2C як розробити стратегію просування в соцмережах/ контролювати процес/ оцінювати результати

Аудиторія заходу – випускники та слухачі МІМ-Київ. Працює клубне правило +1, тобто кожен МІМівець може запросити ще одну особу за умови її попередньої реєстрації. Для цього гостю у реєстраційній анкеті в меню «Як ви дізналися про цей захід» потрібно обрати пункт «Other» і вписати в поле «клуб від (ім’я випускника, що вас запросив)».

Будь ласка, зверніть увагу: кількість місць обмежена і реєстрацію може бути припинено.

Умови участі: участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

Фотографії з події 

Довідка про спікера:

Віта Кравчук — керуючий партнер Business People (businessua.net) , SMMGroup (smmgroup.net), b2bsalesup (b2bsalesup.com.ua). Допомагає клієнтам розробляти й реалізовувати успішні маркетингові кампанії у соціальних мережах та за допомогою організації бізнес-подій. Серед клієнтів такі бренди як страхова компанія “ІНГО Україна”, Stolitsa Group та інші.

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)