Зустріч у форматі "Технології управління 2.0". Використання нерезидентих компаній для захисту активів

5 липня 2011 року в МІМ-Київ пройшла зустріч щодо використання нерезидентих компаній для захисту активів.

Головними питаннями стали особливості реєстрації; оптимальні види управління та ризики, з якими можуть зустрітись власники. Розповів про це спікер Олександр Ковтонюк, Директор INTAX GROUP. Зокрема, відмітив «слабкі місця» при реєстрації нерезидентної компанії. При цьому важливим є не лише вибір провайдера корпоративних послуг, а й момент, коли його варто змінити. За словами пана Олександра, повної конфіденційності інформації про володіння нерезидентними компаніями – не існує. І чим більшою є конфіденційність – тим менший контроль над компанією. Тож головне для потенційного власника – визначити баланс між контролем над нерезидентною компанією та її конфіденційністю.

Підсумовуючи, спікер зазначив, що використання нерезидентних компаній може як захистити активи, так і поставити їх під загрозу. Тож пан Олександр порадив надати перевагу максимальному контролю над компанією і грамотно підходити до її організації та управління.

Фоторепортаж зустрічі

 

Спікер:

Олександр Ковтонюк – Директор INTAX GROUP. Понад 8 років працює в сфері міжнародного податкового консалтингу. Є організатором (INTAX EXPO) та учасником численних міжнародних конференцій з міжнародного податкового планування. 

Довідка про організаторів:

МІМ-Київ – бізнес-школа, що реалізує освітні програми для власників та керуючих компаній (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані й корпоративні програми.

INTAX GROUP – група компаній, що надає інформаційно - аналітичні та консалтингові послуги в сфері міжнародного податкового планування. Також виступає організатором конференцій та семінарів.

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)