А. Злотніков: Приховані повідомлення - розпізнати і відповісти. В. Ким: Приховані сигнали переговорного процесу

Дата та час: 26 квітня о 19.00

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ 

(вул.Шулявська 10/12-Б)

Теми: "Приховані повідомлення - розпізнати і відповісти". "Приховані сигнали переговорного процесу".

Спікери: Андрій Злотніков, Ким Валентин 

Формат воркшопу: відкритий. Презентація з вправами на відпрацювання навичок.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Андрій Злотніков - HRD «NIKO», бізнес-тренер, реєстровий психотерапевт, автор і редактор топового сайту з психології psy-practice.com. Автор понад тридцяти статей з управління людськими ресурсами та психології в фахових виданнях.

Учасники будуть познайомлені з авторськими моделями комунікації Фрідеманна фон Туна: чотири вуха, чортове коло, квадрат цінностей і розвитку. Воркшоп буде спрямований на розвиток навичок розуміння прихованих повідомлень своїх і співрозмовника. Розберемо ситуації, як розірвати коло нерозуміння в колективах і командах, а також цінності, які лежать в основі нашого спілкування один з одним. 

 

 

 

 

Ким Валентин - Психолог, консультант, бізнес-тренер. Експерт по невербальному спілкуванню. Сертифікований асесор. Експерт в галузі оцінки та розвитку персоналу. Понад 70 публікацій на сайтах ТСН, Оглядач і багатьох інших.

Посилання на відео матеріали та публікації: Публикації на ТСН, Обозреватель

Психологія невербального спілкування. Дослідження механізмів та особливостей обміну прихованою інформацією в процесі спілкування. Розпізнавання обману в ході комунікації. Приховані сигнали переговорного процесу.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)