Ділова гра "The BEST" (Business Expenses Savings Training)

Дата та час: 25 листопада 2016 р. о 18.00

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ (вул.Шулявська 10/12-В)

Формат: виключно МІМівці

Модератори: Марічка Артиш (Івано-Франківськ), Ігор Щукін (Київ), Тарас Тимчук (Київ), Владислава Каневська (Київ)

 

РЕЄСТРАЦІЯ (обов'язково)

 

Ділова гра The BEST (Business Expenses Savings Training), орієнтована на власників та керівників компаній. Гра моделює бізнес-середовище, максимально відтворюючи сучасні реалії з урахуванням ресурсних умовностей та обмежень (час, кошти, працівники, ринок тощо). Вона є 100% практичною: нам доведеться закуповувати сировину, освоювати нові виробництва та ринки збуту, виготовляти продукцію, проводити переговори тощо.

Світ “The BEST”– це 5 компаній, які працюють з 2 продуктами на чотирьох ринках. Продукти мають чітко окреслені характеристики/параметри якості. Ринки також чітко окреслені, - компанії-виробники можуть реалізувати товар через три канали збуту, продавці – через два. Всі команди розпочинають гру в однакових умовах, володіючи однаковою інформацією та ресурсами, однак завершують завжди по-різному.

 

Участь в грі дає змогу «протестувати» себе на вміння:

  • взаємодіяти в команді, формувати стосунки з конкурентами/партнерами, вести переговори, мобілізувати інших на досягнення цілей, делегувати повноваження та йти на ризик;
  • залучати і розподіляти ресурси, планувати їхнє оптимальне використання з урахуванням внутрішніх та зовнішніх можливостей, ефективності роботи групи;
  • оперативно перепрофільовуватися та приймати рішення за обставин, що змінюються, вибирати оптимальну стратегію в умовах диверсифікованого ринку.

 

The BEST розроблена The Triple Trust Organization для Міжнародної Організації Праці (International Labour Organization) та Інституту розвитку підприємництва (Institute for Development Services). Вона є складовою міжнародної програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» (Start and Improve Your Business). Впродовж останніх років її «випробували» на собі власники та керівництво ТМ Ковбаски Бо, ТМ Молокія, ТМ Лігос, VSBank, Тайко Електронікс, Вухо.ком, Куверт-Україна ін. Запрошуємо приєднатися!

Так як гра має обмеження щодо кількості учасників, реєстрація обов’язкова!

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)