О. Гоноровська: Актуальні фокуси, моменти пошуку нової роботи

Дата та час: 3 листопада, 19:00

Місце проведення: Бізнес-школа МІМ-Київ

(вул.Шулявська 10/12-В)

Формат: відкритий

Спікер: Олена Гоноровська

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Логічним розвитком практично кожного кар’єрного шляху є зміна місця роботи — для здобуття нового досвіду, отримання нових перспектив, чи просто через певні особисті обставини. На що варто звернути увагу під час такої зміни? Як ефективно побудувати процес пошуку нової роботи? Як зрозуміти свою “вартість” на ринку праці і як найкраще “продавати” себе роботодавцям? І взагалі — чи варто себе продавати? Як будувати відносини з рекрутерами? Чи працює професійний бренд в соц мережах?

Про все це і багато іншого будемо говорити під час зустрічі з Оленою Гоноровською, кар’єрним консультантом і рекрутером. Максимально практична інформація і критичні фокуси уваги.

Спікер:

Олена Гоноровська - кар’єрний консультант та експерт напрямку зміни роботи, консультує як компанії, так і кандидатів. Більше 9 років інтенсивного досвіду роботи в HR відділах мультинаціональних компаній Samsung Electronics та Kraft Foods (зараз Mondelez) та розвитку власної рекрутингової агенції HUNTBERRY, тисячі проведених співбесід та декілька сотень фіналістів, котрі успішно вийшли на нову роботу.

Магістр міжнародного бізнесу Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Т. Шевченко,  спеціаліст психології КНУ ім. Т. Шевченко, сертифікований гештальт-терапевт. Більше про Олену тут.

 

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)