В. Казадарова: Як бути помітним на ринку праці

24 лютого о 19:00 відбувся другий воркшоп з питань кар'єрного розвитку.

Формат

Воркшоп - короткий майстер-клас, присвячений кар'єрному розвитку. 

Тема

Як бути помітним на ринку праці.

Аудиторія заходу

Студенти та випускники МІМ-Київ, які цікавляться розвитком власної кар'єри.

Про що йшлося

Питання пошуку нових можливостей для самореалізації (для когось просто «пошуку роботи») є завжди актуальним. Те, наскільки ви є відомі на ринку, впливає на ваш успіх у професійній сфері. Для того, щоб привернути до себе увагу, потрібно небагато: чітка стратегія та її поступова реалізація. Я зупинюсь на декількох моментах, які можуть допомогти вам стати сильним кандидатом і відкрити нові професійні можливості. В їх силу я вірю сама. Це – професійні зв’язки та знайомства (networking), соціальні мережі та особистий бренд.

 

Спікер

Валерія Казадарова

Засновник та Керуючий партнер компанії Talent4Business

До заснування власного бізнесу Валерія обіймала посаду керівника українського офісу Келлі Сервісез (www.kellyservices.com) – постачальника рішень у галузі забезпечення персоналом. З 2001 по 2007 рр. пані Казадарова працювала у київському офісі міжнародної юридичної фірми Бейкер і Макензі(www.bakernet.com), в якій розпочала свою кар’єру у якості менеджера з розвитку бізнесу, а з 2005 по 2007 обіймала посаду виконавчого директора, відповідаючи за функції стратегічного планування та маркетингу, управління персоналом, ІТ та забезпечення життєдіяльності офісу. До переходу в Бейкер і Макензі Валерія працювала радником з питань економічної політики у фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (aka Horizon Capital, www.horizoncapital.com.ua).

Валерія є експертом з ринку праці, технологій забезпечення персоналом, її професійні інтереси також охоплюють технології маркетингу та продажів, питання управління та ефективності, лідерства. Пані Казадарова приділяє увагу громадській діяльності - минулого року вона увійшла до керівництва комітету з питань людських ресурсів Американської торгівельної палати (www.chamber.ua), головними ініціативами якого у 2009 році стали проведення Саміту інноваційних HR рішень та започаткування проекту HR University.

Talent4Business (T4B)

Talent4Business (T4B) є постачальником рішень у галузі забезпечення персоналом. Ми пропонуємо повний спектр послуг, включаючи підбір постійного персоналу, надання тимчасового персоналу, послуги з виведення персоналу за штат, а також реалізуємо проекти із аутсорсингу бізнес-функцій адміністративного характеру, а також функцій, пов’язаних з управлінням персоналом в компаніях.

Якісний сервіс – однин із головних пріоритетів Т4В. Ми запровадили міжнародні практики та методології для ефективного надання послуг у галузі підбору персоналу, забезпечення тимчасовим персоналом та інших послуг. Наша команда докладає максимальних зусиль для якнайповнішого розуміння бізнесу клієнта та вважає своїм обов’язком надавати високоякісні та інноваційні послуги у галузі забезпечення персоналом.

 

Відгуки

Артем Дідковський, випускник МІМу 2006:


"Очень приятно было побывать на этом воркшопе.
Информация была достаточно интересная, особенно о технологии поиска кандидата рекрутером. Считаю, что периодическое проведение воркшопа на тематику карьерного роста просто необходимо!.."

Світлана Киричок, випускниця МІМу 2010:


"Мне лично воркшоп показался интересным. Благодарна за его организацию.
Участие было полезным. Если даже для кого-то сказанное было повторением уже известного, то важно перед собой видеть специалиста, который может профессионально ответить на поставленные вопросы, выразить своё авторитетное мнение и дать справедливую оценку ситуации.
Тема актуальная. Проект важен для тех, кто ищет работу или планирует в перспективе её поменять.
Спасибо!"

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)