Д. Чернявська. Моя персональна бізнес-модель - В чому цінність роботи для мене? В чому моя цінність?

У МІМ-Київ відбудеться workshop для слухачів та випускників на тему «Моя персональна бізнес-модель ? В чому цінність роботи для мене? В чому моя цінність?»

Ви хочете змін, які додадуть сенсу вашій роботі і роботі вашої команди?

Вам важливо не просто заробляти і бути успішним, але бути корисним і робити реальний внесок у розвиток свого бізнесу або своєї компанії, країни?

Ви відчуваєте, що можете надати більше цінності але не можете визначити, яку і яким чином? Ви вважаєте, що реалізували не всі можливості своєї компанії?

Або вам просто хочеться внести новий зміст у свою роботу й зробити її яскравішою та ефективнішою.

8 жовтня 2014, середа, 19.00

Спікер - Діана Чернявська, професійний HRM консультант, бізнес-тренер і коуч з командної взаємодії, управління та розвитку талантів і сильних сторін особистості.

Аудиторія заходу: виключно випускники та слухачі МІМ-Київ.

Умови участі: участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:

Задля ефективного та змістовного спілкування і отримання практичних інструментів кількість учасників обмежена і складає 15 осіб. Тобто, після реєстрації 15-го учасника реєстрацію буде закрито. Приносимо вибачення усім, хто не зможе взяти участь у заході цього разу. 

Діана Чернявська

Професійний HRM консультант, бізнес-тренер та коуч з командної взаємодії, управління та розвитку талантами і сильними сторонами особистості. Протягом 10 років професійної кар’єри в HR сфері Діана відповідала за управління персоналом, включаючи рекрутмент, оцінку та розвиток. Діана розробляла та приймала участь у створенні функціональних HR стратегій і супроводжувала організаційні зміни в компаніях у ролі керівника HRM функції. Діана Чернявська має досвід роботи у промисловому B2B секторі, секторі професійних та фінансових послуг, в телекомунікаціях і сільськогосподарських компаніях. З 2008 по 2010 роки Діана Чернявська обіймала посаду HR директора в одному з найбільших фондів прямих інвестицій в Україні.

Діана закінчила Національний педагогічний університет імені Драгоманова у 1996 році. Отримала Management Studies Diploma, Grant McEwan College при Міжнародному інституті бізнесу у 2001 році та Сертифікат американської бізнес-школи Thunderbird, «Maximing Human Capital» 2006 року.

З 2010 Діана Чернявська розвиває власну консалтингову практику з HRM та організаційного розвитку.

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)