Д.Клім: Нова робота для сучасного кар’єриста: як це робиться сьогодні

У МІМ-Київ відбувся воркшоп про кар’єрний розвиток від Дмитра Кліма  

17 жовтня в МІМ-Київ пройшов воркшоп про сучасні технології побудови кар’єри.  Гостем МІМівських випускників та слухачів став Дмитро Клім, генеральний директор ACTION GROUP, засновник FINANCE PERSONNEL.

Впродовж заходу учасники обговорили зі спікером сучасні технології зміни роботи, зокрема, аналіз ринку та можливостей конкурентів. Йшлося як про про «вічні» навички кар‘єриста: як показати в резюме свої «переваги», взаємодіяти з кар’єрними сайтами, готуватися та проходити інтерв’ю, так і про нові компетенції:  як підібрати фото для правильної самопрезентації, працювати з соцмережами, брати участь у співбесіді по скайпу і т.ін. 

Серед корисних рекомендацій спікера: не забувати про головні цілі: для резюме – отримати дзвінок від рекрутера чи HR-а; для телефонного інтерв’ю – отримати запрошення на співбесіду «в живу»; а також оформлювати резюме в PDF; зробити та докласти до нього професійне фото, яке показуватиме вас у роботі в тій сфері, на яку ви, власне, претендуєте.

Захід тривав близько трьох годин у форматі інтерактивного діалогу між залом та спікером. Та навіть після закінчення воркшопу, учасники ще довго не відпускали Дмитра Кліма й одностайно вирішили запропонувати організаторам запрошувати спікера частіше.

Петро Різник, МВА 2012, Макрохім, ІТ-директор: «Дуже актуальна інформація. Можливо, буду застосовувати в своєму карєрному розвитку. Було цікаво та корисно в першу чергу з точки зору пошуку кандидатів – систематизувати процес та розуміти, як це робити. Ну й для себе, якщо, раптом, буде потрібно змінювати роботу – почути про те, як правильно складати та відсилати резюме».

Сергій Фейло, МВА 2011, IT Terra, Директор: «Нещодавно переді мною постало питання підбору співробітників. І я задумався: чи варто працювати з агентствами, чи краще взяти цю роль на себе? Для мене було важливо зрозуміти, як рекрутер дивиться на кандидата? Виявилося, що я вкладав у процес проведення інтервю зовсім інші значення. Дякуючи спікеру, тепер я чітко відчуваю, як мислить рекрутер».

Ольга Лемець, PMD 2005, БаДМ, Директор філії в Києві: «Давно знаю Дмитра Кліма як досвідченого експерта. Сьогодні він поновив для мене багато класичних підходів, а щось показав зсередини, зі спеціалізованого ракурсу. Воркшоп тривав три години, але під кінець все одно хотілося мати більше часу, бо ж така важлива тема у всіх викликає багато питань».  

Фотографії з воркшопу можна побачити тут.

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)