О. Кучеренко та Є. Бондаренко: Управління персоналом: досвід ДТЕК

У МІМ-Київ відбувся воркшоп на тему «Управління персоналом: досвід ДТЕК»

14 липня Бізнес-школа МІМ-Київ зібрала випускників, слухачів та гостей на черговий воркшоп. Головною темою зустрічі стала модель управління персоналом на прикладі компанії ДТЕК. Незважаючи на сезон відпусток, учасники повністю заповнили зал та жваво підтримали діалог зі спікерами.

Олександр Кучеренко – Директор з управління персоналом компанії ДТЕК, розповів про те, які амбіції повинна мати компанія, щоб за 6 років «вирости» до 70 тис. працівників; як правильно будувати систему навчання й мотивації та які цілі для цього потрібно ставити.

Спікер зауважив, що запорукою успішного росту бізнесу є стратегія, розроблена на 20 років наперед. Ізазначив,що модель компетенцій та система корпоративних цінностей компанії повинні органічно доповнювати одна одну. При цьому краще створити їх максимально «своїми» – простими, зрозумілими та близькими для кожного працівника.

Пан Кучеренко також зауважив, що важливо навчати кожного співробітника і не лише для сьогоднішніх, а й для майбутніх завдань. Та порадив створити постійний «кадровий резерв». Тож якщо топ-менеджер несподівано вирішить покинути компанію, у керівника завжди лишатиметься гідний «резервний наступник», – зауважив спікер.

Євген БондаренкоКерівник департаменту з розвитку персоналу компанії ДТЕК, розказав про особливості створення та розвитку корпоративного університету – Академії ДТЕК. Учасники дізналися, що корпоративний університет – це місце, де за партою можна зустріти як начальника цеху, так і генерального директора. За словами спікера, саме така система навчання є однією з найпотужніших мотивацій для співробітників.

Корпоративний університет – це також можливість навчання майбутніх працівників компанії – спеціально відібрану талановиту молодь. Пан Бондаренко зазначив, що якісне навчання та можливість практично застосувати знання, а також  додаткова стипендія – все це формує у студента високий ступінь лояльності до компанії.

А пан Кучеренко в свою чергу зауважив, що за кілька років, у зв’язку з демографічною ситуацією, на ринку праці розпочнеться боротьба за персонал. І тому сьогодні система корпоративного навчання – це можливість заздалегідь підготуватися до цього. Резюмуючи, спікер зазначив, що стрімке та якісне зростання компанії залежить від багатьох факторів. Та фундаментом для системного розвитку бізнесу є індивідуальна модель управління персоналом, що має врахувати всю специфіку компанії та опиратися на стратегічно продуману систему навчання.

Фоторепортаж зустрічі

Спікери:

Олександр Кучеренко – Директор з управління персоналом компанії ДТЕК.

Євген БондаренкоКерівник департаменту з розвитку персоналу компанії ДТЕК.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)