О. Гальчин: Презентація як професійна компетенція

19 квітня в Бізнес-школі МІМ-Київ пройшов традиційний воркшоп. Цього разу він був присвячений презентації як професійній компетенції. Партнером заходу стала компанія CBS.

Чому серед тисяч презентацій якісною є лише сотня з них та що саме робить їх ефективними інструментами для бізнесу – МІМівці та гості обговорювали з Олександром Гальчиним, відомим експертом у сфері презентацій та ораторського мистецтва. Професіоналізм та багаторічний тренерський досвід спікера зробили захід практичним та цікавим навіть для досвідченої МІМівської аудиторії, що знайома з багатьма видами презентацій та активно використовує їх у повсякденній роботі.

У ході воркшопу учасники дізналися, що головною ціллю презентації є не донесення інформації, а орієнтація на результат. За словами спікера, при підготовці варто час від часу питати себе «для чого ви готуєте її?». При цьому не варто думати, що наявність експертизи й вміння гарно говорити стануть запорукою вашого успіху. Адже часом саме вони заважають досягти кінцевої мети. На думку спікера, експертна позиція є цінною тільки тоді,коли ви самі впевнені в ній, а ораторські навички спрацьовують лише в поєднанні з розумінням логіки прийняття рішень у компанії, в яку ви йдете.

Олександр Гальчин також порадив не забувати про важливість розважального елементу презентації та поділився зразками цікавих історій, анекдотів і метафор. А учасники, в свою чергу, поділилися зі спікером власними яскравими прикладами їхнього використання.

На думку спікера, не менш важливими під час презентації є ваш вигляд, голос та поведінка. Як і ваша внутрішня «бойова готовність». Наприкінці воркшопу спікер продемонстрував кілька прийомів, які допомагають мобілізуватися перед початком переговорів. Та показав аудиторії певні точки й рухи, що допомагають не втрачати тонусу в момент проведення презентації. Тож після серії легких дієвих вправ, повністю мобілізовані учасники довго та жваво аплодували спікеру за чудову інтерактивну та результативну зустріч.

Фоторепортаж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)