Люся Каркле. Система 5 Кілець. Вступ до невербального коучингу

Воркшоп "Система 5 Кілець. Вступ до невербального коучингу".

Воркшоп з ефективними практичними елементами.

Спікер - ЛЮСЯ КАРКЛЕ - міжнародний сертифікований Майстер і Тренер Невербального коучингу Інституту  "Walkіng your talk" і Керуючий партнер у Міжнародній Школі Невербального Коучингу.

Дата та час проведення: 07.11.14, МІМ-Київ, 19.00 - 20.30

Аудиторія заходу - випускники та слухачі МІМ-Київ, клубний принцип (випускник може взяти з собою одного гостя за умови обов'язкової попередньої реєстрації обох).

Кому це буде цікаво:  системою активно користуються психологи, сертифіковані коучі, HR- Менеджери, бізнес-тренери, керівники, менеджери, переговорники, консультанти з іміджу, і всі ті, хто усвідомлюють важливість такої базової для бізнесу цінності, як ДОВІРА.

РЕЄСТРАЦІЯ

Невербальний коучинг допоможе:

 • Впливати на людей і оточення в цілому
 • Бути таким, щоб швидше й легше досягати потрібного вам ефекту, враження й цілей
 • Розкрити лідерський потенціал
 • Стати своїм, прийнятим, пізнаваним у будь-якій аудиторії
 • Одержати навички невербального спілкування, що покращує комунікації з будь-якою аудиторією
 • Виявити й прийняти невербальні звички, накопичені протягом  усього життєвого шляху
 • Усвідомлено простежити й оцінити реакції на страх, стрес, тиск і тощо.
 • Зрозуміти й прийняти вплив поведінкових паттернів на позицію в соціумі, сприйняття особистості іншими
 • Змінити рухові звички, трансформувати їх у цінні й потрібні
 • Вивчити стратегії всебічного розвитку
 • Одержати ефективні практики для застососування в особистому житті або професійній діяльності.

Про Систему 5 КІЛЕЦЬ:

Успішний коучинг будується на перегляді своїх емоційних  станів і звичок.  Саме на цьому базується  Невербальний Коучинг, виявляючи невдалі вербальні знаки й трансформуючи їх у  результативні.

Автор системи Стюарт Хеллер має ступінь бакалавра в математиці, ступінь магістра у сфері операційних досліджень, ступінь доктора в психології. Сертифікований гіпнотерапевт та викладач техніки Александера. Визнаний майстер цигун (Xіn Qі Gong). Власник чорних поясів 6- го дана у двох різних школах східних єдиноборств (Kenpo Karate і Іnternal Kempo).

Концепт Хеллера ґрунтується на трьох китах -ідеях:

    1. Вираження й позиції в житті визначені й управляються звичками. Через дослідження рухів можна випрацювати нові корисні звички.

    2. Навчання тримається на вербальному спілкуванні, водночас  із комунікацією воно має єдиний потужний компонент – невербальний.

    3. Звичкам властива бюрократія.

Проект  Стюарта Хеллера "5 КІЛЕЦЬ" - системний підхід до роботи зі звичками, що важко змінюються.

Це комплексний підхід до вивчення людини через її поведінку, індивідуальні особливості й розкриття "сплячих", невиявлених ресурсів та лідерського потенціалу.  Невербальний коучинг зрозумілий на будь-якій мові, його геніальність у простоті й природній близькості людській природі.

Мета програми: ПО'ЄДНАТИ у собі те, чому ми навчилися в сфері СЛІВ із СИЛОЮ усвідомлених невербальних (тілесних) проявів.

Завдяки Невербальному Коучингу, ми ЗБЕРІГАЄМО те, що ВАЖЛИВО, ДОДАЄМО те, що ПОТРІБНО, ЗВІЛЬНЯЄМОСЯ від того, що відслужило та стримує наш успіх.

Захід відбудеться за підтримки Інституту соматичного коучингу та психомоторної терапії "BіoSoft" - офіційного представника "Школи невербального коучингу" в Україні.

Інституту Біософт www.bіosoft.at.ua

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)