Д.Клім: Азбука успішного кар’єриста

Директор ACTION GROUP Д.Клим у МІМ-Київ: успішна кар’єра «під ялинку»

Воркшоп «Азбука успішного кар’єриста», який відбувся 14 грудня 2010 року в МІМ-Київ, став не лише своєрідним підсумком  розвиваючої активності бізнес-школи, а й чудовим передноворічним подарунком  для тих, хто мріяв одержати детальну інструкцію з кар’єрного розвитку. Учасники майстер-класу намагалися охопити все: говорили і про начебто елементарні речі (наприклад, обсяг резюме та зміст супроводжувального листа), і про неоднозначні та суперечливі  моменти, які час від часу виникають у процесі зміни роботи – особливо, якщо цей процес триває за активної участі рекрутера.

Спікер воркшопу Дмитро Клим, який сьогодні – керівник агенції Executive Search, а у минулому – хірург, обрав типовий у лікарській практиці формат «На що скаржитесь?». Таким чином, від першої хвилини зустрічі розповідь Дмитра Клима розгорталася навколо найпоширеніших запитань від кандидатів, роботодавців та колег-рекрутерів. Як обирати фотографію для публікації у CV? Яким чином шукати кандидатів на «приховані» вакансії? Як грамотно акцентувати на наявності MBA диплому? Чи може рекрутер, знаючи стан компанії-клієнта, простимулювати відкриття стратегічно важливої вакансії? Відповіді на ці та багато інших запитань були короткими та водночас вичерпними, як діагноз або вердикт. Утім, незважаючи на невимушеність зустрічі, протягом двох з половиною годин понад 100 учасників воркшопу крок за кроком віртуально пройшли увесь шлях успішної кар’єри – аби вже сьогодні почати реальний рух до досягнення своєї мрії.

Презентація спікера

Фоторепортаж

Довідка про спікера:

Дмитро Клим - генеральний директор ACTION GROUP, Executive search agency. Засновник агенції та кадрового порталу фінансистів FINANCE PERSONNEL

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)