А. Коняєва: Кар’єра та організаційна поведінка

Психологія і соціологія для HR-ів: Алла Коняєва в гостях у МІМ-Київ

Кар’єрне зростання давно не є банальною зміною посад і місць працевлаштування. Подивитися на процес «вживання» в компанію з позиції психології, соціології, менеджменту та стратегічного планування запропонувала Алла Коняєва, спікер воркшопу «Кар’єра та організаційна поведінка», який відбувся в МІМ-Київ 19 жовтня 2010 р. Адже оцінка себе як кандидата одержується неупередженою лише тоді, коли оцінювач перебуває на стику кількох дисциплін і оперує знаннями з багатьох сфер. Тому зв’язки працівника з компанією Алла Коняєва радила оцінювати за принципом SWOT-аналізу. Де кандидат здатен створити нові можливості для бізнесу? В яких сферах кандидат може керувати ризиками? Чесні відповіді на ці запитання, за словами Алли Коняєвої, допоможуть створити адекватну часову карту для працівника-стратегічного ресурсу компанії.

Керівникам компаній, які зацікавлені в об’єктивному підході до управління персоналом, спікер воркшопу порадила враховувати максимум соціальних критеріїв впливу на людську психологію. А перед винесенням кадрового (і не тільки) рішення, зазначила Алла Коняєва, корисно підібрати щонайменше 5-6 варіантів власної реакції на ситуацію, що потребує вашого втручання як топ-менеджера. Адже об’єктивний підхід до власної реальності, спостереження за оточенням крізь призму багатошарового «Я» - запорука успішності та максимального результату всередині компанії, - підсумувала свій виступ Алла Коняєва. 

Тему організаційної поведінки спікер воркшопу продовжить вже з наступного тижня – в рамках програми «Управління Персоналом і Організаційний Розвиток» і в якості запрошеного спікера бізнес-школи МІМ-Київ.

Фоторепортаж

Довідка про спікера:

Алла Коняєва закінчила факультет психології МГУ, кандидат психологічних наук. 1992 р. спільно з А.І. Матяшем заснувала рекрутингову компанію «Агентство" Анкор СВ », пізніше компанії «ААіД Інтерім »,«Алла Коняєва і Партнери », з 2000 року - директор ДП «Анкор-Лізинг» (аутстаффінг).  З 1995 р. -  керівник щорічного проекту: «Огляд заробітних плат і компенсацій». Опублікувала понад 300 статей з питань рекрутингу та управління. Доцент факультету психології КНУ, викладач програм МВА.

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)