О.Лукіна та О.Дигун. Тенденції ринку праці: можливості, загрози та міфи

Спікери - практики ринку:  власник рекрутиного агентства «Снайпер» Олена Лукіна та Керівник проекту «Кар’єрна консультація» Ольга Дигун

Дата проведення: 23 червня

Час проведення: 19:00

Формат: МІМівці + друзі (реєстрація обов’язкова)

Реєстрація

У фокусі обговорення:

  • Основні тренди ринку праці сьогодні
  • Правила гри – як зацікавити роботодавця
  • Робота в великих компаніях – за та проти
  • Популярні вакансії
  • Короткий огляд зарплат

Навички, що можна буде покращити під час участі у воркшопі:

Ефективна робота з запереченнями: як правильно і ефективно здійснюється підготовку до інтерв'ю, навички просування через соцмережи (LinkedIn) та інші канали пошуку, успішне проходження випробувального терміну, впевнене просування кар’єрними сходами, розробка та впровадження у життя реалістичного плану професіонального розвитку.

Кому насамперед буде цікава участь у воркшопі

Керівники компаній, топ-менеджери та менеджери середньої ланки

Про спікерів:

Ольга Дигун – екперт-практик з управління персоналом. більше 10 років в сфері управління персоналом, працювала на керівних посадах в компаніях: Фінансові установи: «Креді Агріколь Банк», «Фінексбанк»; Фармацевтика: «Бізнес Центр «Фармація», «Медікор»; Страхування: «ОРАНТА Життя». Більше 6 років в сфері маркетингу, в агро-компаніях: «Агробонус», «Альфа Хімгруп», «Земля Аграрна», «Syngenta».

З 2012 р. започаткувала та очолила проект «Кар’єрна консультація» http://sniper.com.ua/consultation. Має практичні знання, за якими принципами здійснюється підбір працівників компаніями-роботодавцями, має досвід ведення консалтингових кадрових проектів в найрізноманітніших галузях, в своїй роботі спирається на широкі зв'язки та ділові контакти.

Олена Лукіна. Власник рекрутингового агентства «Снайпер» www.sniper.com.ua. Має 17-річний досвід роботи в рекрутингу, у тому числі 9 років працювала HR-директором в мережевих рекламних холдингах і телевізійних компаніях. Має значний досвід приватної практики в сфері кадрового консалтингу та коучингу топ-менеджерів.

 

 

 Central and East European Management Development Association (CEEMAN)